Spar otwiera kolejny sklep własny

SPAR StrzyżówNowo otwarty sklep SPAR w Strzyżowie (woj. Podkarpackie) ma powierzchnię 225 m2 i jest sklepem własnym Bać-Pol Detal.

Sklep jest pierwszym otwartym według nowych standardów SPAR zarówno w obszarze rozmieszczenia kategorii produktów jak i szerokości asortymentu. Zrealizowano w nim również nowy projekt SPAR wprowadzając możliwość zakupu kawy na wynos. W najbliższej przyszłości sklep w Strzyżowie zostanie zaliczony do obiektów, w których będą odbywały się szkolenia przyszłych franczyzobiorców.

Placówka w Strzyżowie zlokalizowana jest w sercu miasta. W dniu otwarcia na Klientów czekały specjalne promocje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Powstanie nowego sklepu spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Strzyżowa. Klienci szczególnie upodobali sobie produkty marek własnych SPAR oraz Lubię.

– powiedział Adam Szewczyk, Wiceprezes Zarządu Bać-Pol Detal Sp. z o.o.

Po otwarciu sklepu w Strzyżowie sieć SPAR liczy obecnie 189 placówek. W ciągu ostatnich 3 miesięcy ilość sklepów własnych SPAR w regionie wschodnim wzrosła natomiast z 9 do 17 obiektów.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.