Finlandia Frost – nowy alkohol w ofercie marki Finlandia

Finlandia Frost Trzy smakiWraz z początkiem roku na rynku pojawił się nowy alkohol z segmentu premium. Pod marką Finlandia® Frost kryją się trzy unikalne kompozycje smakowe: Cranberry&Apple, Citrus&Mint, Raspberry&Cherry, inspirowane bardzo orzeźwiającymi smakami owoców.

Finlandia® FROST powstaje na bazie znanej ze swojej doskonałej jakości, krystalicznie czystej Finlandia® Vodka. Nowy alkohol o mocy 25% stanowi jedyną w swoim rodzaju owocową kompozycję. Każdy z trzech produktów charakteryzuje się doskonale zbalansowanym, orzeźwiającym smakiem, który w połączeniu z niższą zawartością alkoholu sprawia, że Finlandia® FROST idealnie nadaje się do serwowania w shotach lub jako gotowy drink na lodzie.

Cranberry&Apple łączy intensywność żurawiny z soczystymi jabłkami. To energetyczne połączenie niesie ze sobą głęboki i zdecydowany smak, idący w parze z mocnym, czerwonym kolorem. Citrus&Mint jest sprawdzonym miksem limonki, dojrzałej cytryny oraz świeżej mięty. Jego jasnozielony kolor doskonale podkreśla wyraźny, orzeźwiający smak. Raspberry&Cherry z kolei to niecodzienne połączenie czerwonych owoców. Malinowy aromat z wyczuwalną nutą aksamitnej czekolady oraz soczystych wiśni tworzą prawdziwie letnią, imprezową kompozycję.

Od jakiegoś czasu obserwujemy, że Polacy chętnie sięgają po produkty o obniżonej zawartości alkoholu, zwłaszcza te charakteryzujące się ciekawymi, orzeźwiającymi smakami. Równocześnie trendowi temu towarzyszy stały wzrost zainteresowania produktami z segmentu premium. Obserwacje te skłoniły nas do wprowadzenia na polski rynek marki Finlandia® FROST, która jest produktem premium o obniżonej zawartości alkoholu, łączącym w sobie lekkość wódek smakowych oraz jakość, którą gwarantują produkty z najwyższej półki.

– mówi Małgorzata Infeld, Senior Brand Manager Finlandia® Vodka.

Poza smakiem, który został pozytywnie oceniony w badaniach konsumenckich, Finlandia® FROST wyróżnia się również nowoczesnym designem. Oryginalna butelka, podkreśla imprezowy i radosny charakter marki.

Finlandia® FROST, dzięki obniżonej zawartości alkoholu, stwarza niepowtarzalną okazję do tego, aby dłużej celebrować czas, który pragniemy spędzać w gronie przyjaciół. Mocno orzeźwiające smaki, intensywne kolory oraz oryginalne opakowanie, sprawią, że każda impreza, i ta planowana, i ta spontaniczna, przerodzi się w szalone, pełne radości spotkanie.

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl

Finlandia®

1 koment.

  • Nasze Drinki
    18 Lut 2016 | URL komentarza | Odpowiedz

    Mieliśmy przyjemność pić drinki z Finlandią Frost 🙂 polecamy. Można pić samą bez dodatków, lub zaszaleć i stworzyć bardzo dobre drinki 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, Finlandia, Finlandia Vodka, Małgorzata Infeld, Producent alkoholi, Rynek alkoholi
Browar Amber wprowadza na rynek nowe piwa

Browar Amber rozpoczął warzenie krótkich serii piw "Po godzinach". To autorskie interpretacje wybranych stylów piwnych. Każdy prezentowany styl warzony będzie w...

Zamknij