Otwarcie nowego sklepu sieci Lidl na poznańskich Smochowicach

Lidl PoznańJuż 12 lutego o godzinie 8:00 przy ul. Wejherowskiej 4 w Poznaniu otwarty zostanie nowy sklep Lidl. Będzie to już 15 placówka w tym mieście. Z tej okazji sieć Lidl zaprasza wszystkich do uczestniczenia w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie sieci na poznańskich Smochowicach Klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl  m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 12 do 22 lutego, będą one objęte specjalnymi promocjami cenowymi.

Klienci nowego sklepu będą też mogli korzystać z oferty tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz z bogatej oferty tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w ofercie Lidla pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu.

To kolejna nasza placówka w Poznaniu. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać Klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki na poznańskich Smochowicach.

– podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Inwestycja w lokalną infrastrukturę

Przy okazji budowy nowej placówki sieć Lidl zadbała również o rozwój okolicznej infrastruktury, inwestując ponad pół miliona złotych w remont dróg i chodnika oraz zieleń wokół sklepu. Wybudowano łącznicę, która ułatwi komunikację Klientów i mieszkańców jadących ze strony Tarnowa Podgórnego do sklepu oraz w stronę okolicznych osiedli mieszkaniowych na Smochowicach, a także zadbano o remont odcinków ulic Wejherowskiej (320 m) oraz Pniewskiej (75 m). Nowopowstała zieleń miejska wzdłuż ulicy Wejherowskiej i Dąbrowskiego (na odcinkach 200 m) oraz wzdłuż łącznicy (na pow. ok. 1200 m2)  sprawi, że tereny te będą bardziej przyjazne dla Klientów i lokalnej społeczności.

Lidl

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.