Kolejne cztery sklepy w sieci Spar

W ostatnim czasie do sieci SPAR dołączyły nowe placówki – 4 grudnia br. otwarto sklepy w Zawierciu i Mikluszowicach, dzień później 5 grudnia uruchomiono placówki w Wiśle i Przeworsku.

SPAR w Zawierciu to trzecia placówka sieci w tej miejscowości. Sklep w formacie SPAR liczy 289m², posiada trzy kasy i zlokalizowany jest przy ulicy Łośnickiej 9.

Sklep SPAR w Przeworsku znajduje się przy głównej trasie łączącej Łańcut z Jarosławiem w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych. Placówka otwarta w formacie SPAR, zajmuje powierzchnię 200m² i posiada dwa stanowiska kasowe.

Placówka SPAR Express w Mikluszowicach zajmuje powierzchnię 130m². SPAR powstał w miejscu, w którym wcześniej funkcjonowała placówka innej sieci. SPAR w Mikluszowicach wyróżniają dwa elementy – dopracowana biblioteka win oraz świeże pieczywo różnego rodzaju wypiekane na miejscu.

Sklep w Wiśle liczy 400m² i posiada trzy kasy. Jest to drugi SPAR w tej miejscowości należący do pani Anny Procner, która z siecią SPAR współpracuje już od dziesięciu lat.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.