Sieć Spar otwiera pierwszy sklep w Łańcucie

SPAR Łańcut

Na zdjęciu: Sklep Spar w Łańcucie

W ostatnich dniach listopada br. w Łańcucie uruchomiono nową placówkę sieci SPAR. Sklep zajmuje powierzchnię 216m², posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR.

Po trwającej miesiąc adaptacji budynku, sklep otwarto na osiedlu domków jednorodzinnych przy ulicy Leopolda Lisa Kuli 7. Wnętrze sklepu zaprojektowano z myślą o wygodzie klientów i zapewnieniu im optymalnej przestrzeni dla dokonywania codziennych zakupów.

Chcąc odróżnić się od lokalnej konkurencji, postawiliśmy zaproponować klientom przyjazne wnętrze, które zapewnia komfort zakupów, a w połączeniu z pozytywną energią naszego zespołu, dodatkowo daje przyjazną atmosferę. Na przyłączenie do sieci SPAR namówili mnie znajomi, którzy dobrze znają sklepy i mocne strony SPAR. Jest to marka rozpoznawalna, która przyciąga atrakcyjną wizualizacją, programem lojalnościowym oraz bogatą ofertą.

– mówi Anna Tajchmann, właścicielka sklepu SPAR w Łańcucie.

Sklep w Łańcucie posiada rozbudowane stanowiska mięsne i nabiałowe oraz stanowisko z żywnością ekologiczną.

Ponieważ tego typu asortyment szybko rotuje zadbaliśmy o szeroki wybór produktów na tych działach. Obserwujemy również zainteresowanie marką własną SPAR – te produkty niezależnie od kategorii sprzedają się bardzo dobrze. Klienci próbują też oferty marki Lubię porównując jakość tych produktów z jakością tych, które kupują na co dzień. Jestem dobrej myśli i liczę, że chętnie będą do nas wracać po więcej.

– mówi Anna Tajchmann.
Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.