Lidl otwiera drugi sklep w Starachowicach

Lidl StarachowiceJuż 4 grudnia o godzinie 8:00 przy ul. Radomskiej 43 w Starachowicach otwarty zostanie nowy sklep sieci Lidl! Podczas uroczystego otwarcia na wszystkich Klientów będą czekać liczne promocje oraz atrakcje przygotowane specjalnie na tę okazję.

Z okazji otwarcia nowego obiektu, dla gości zaplanowano festyn z licznymi atrakcjami! Wszystkich mieszkańcy Starachowic będą mogli wziąć udział w pokazach kulinarnych oraz spróbować aromatycznej kawy i pysznych croissantów. Najmłodszych gości organizatorzy zapraszają do udziału w konkursach, zabawach, pokazach iluzjonistów oraz baloniarzy.

Drugi obiekt sieci Lidl w Starachowicach zlokalizowany przy ul. Radomskiej 43 ma około  1700 m2  całkowitej powierzchni. W sklepie zastosowano liczne nowoczesne ekologiczne rozwiązania – system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych i zużytego powietrza (rekuperację), ogrzewanie w oparciu o gruntowe wymienniki ciepła oraz energooszczędne oświetlenie LED. Wszystkie powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu i w konsekwencji przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego.

Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy około 70 miejsc parkingowych.

Nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać Klientom ciekawą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

– podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Lidl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.