Największy sklep sieci Lidl w Łodzi

Lidl Łódź20 listopada o godzinie 8:00 przy ul. Zakładowej 17 zostanie otwarty nowy sklep sieci Lidl! Będzie to największa placówka tej sieci w Łodzi. Podczas uroczystego otwarcia dla wszystkich Klientów organizatorzy przygotowali liczne atrakcje oraz promocje!

Z okazji otwarcia nowego obiektu zostanie przygotowany festyn z wieloma atrakcjami! Wszyscy Klienci będą mogli wziąć udział w kulinarnym show – degustacji wyśmienitych potraw przygotowanych z produktów dostępnych w sklepach sieci Lidl. Ponadto barmani i bariści częstować będą aromatyczną kawą. Dla najmłodszych gości zaplanowano między innymi liczne konkursy oraz zabawy z animatorem.

Największy obiekt sieci Lidl w Łodzi zlokalizowany przy ul. Zakładowej 17, ma  1921 mcałkowitej powierzchni. W sklepie zastosowano wiele nowoczesnych ekologicznych rozwiązań np.: ogrzewanie w oparciu o gruntowe wymienniki ciepła.

Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25-30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów dostępnych będzie ponad 120 miejsc parkingowych.

Nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać Klientom ciekawą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

– podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Lidl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.