Mamma Mia! – najlepszy makaron dla Makaroniarzy

Makaron Mamma MiaGratka dla osób lubiących makaron. Od pewnego czasu marka makaronów Mamma Mia! jest dostępna w nowych, ładniejszych opakowaniach.

Po prawie roku obecności na polskim rynku Mamma Mia! na dobre zagościła już w naszych domach i wprowadziła do nich wysoką jakość, zdrowie i smak, któremu nie oprze się żaden Makaroniarz.

Produkt dedykowany jest wszystkim smakoszom makaronu – dla Makaroniarzy. Ponieważ to właśnie konsument jest najważniejszy, dlatego producent nieustannie dba o jakość makaronu Mamma Mia!, produkowanego w 100% z pszenicy durum, która pod wieloma względami przewyższa zwykłą pszenicę. Zawiera ona więcej fosforu, potasu, żelaza, miedzi, manganu, cynku, a także witamin z grupy B (B1, B2, B5, B6) oraz kwasu foliowego, niż mąka z pszenicy zwykłej. Durum zawiera również luteinę, która chroni przed działaniem wolnych rodników i wspomaga wzrok.

Makaron z pełnoziarnistej mąki durum ma też wyraźnie niższy indeks glikemiczny. Mamma Mia! doskonale sprawdzi się w każdym wydaniu. Dlatego warto eksperymentować – gotowanie to przecież świetna zabawa! Szczególnie dla prawdziwych Makaroniarzy!

Kupiec

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.