Trzeci supermarket sieci Piotr i Paweł w Grudziądzu

Piotr i Paweł Supermarket

fot. Piotr i Paweł

14 marca br, o godz. 12.00, w Centrum Handlowym Alfa w Grudziądzu, został otwarty kolejny supermarket sieci Piotr i Paweł.

Sklep na powierzchni 1238,00 m2 oferuje 17 tys.  asortymentu. Do obsługi klientów oddano 6 kas i 1 stoisko informacyjne. Otwarty  będzie siedem dni w tygodniu, od  poniedziałku do soboty, w godz. od  8.00- 21.00, w niedzielę 9.00-20.00.

Zatrudnia 34 osoby. To 3  supermarket tej sieci w Grudziądzu.

W dniu otwarcia klienci mogli liczyć na miłe niespodzianki, takie jak konkursy z nagrodami, kosze okolicznościowe, czy karty rabatowe na zakupy w naszej sieci.  Jedną z atrakcji  podczas uroczystego otwarcia, była wizyta zawodników Grudziądzkiego Towarzystwa ŻużlowegoAustralijczyk Davey Watt, Junior Karol Szychowski, Junior Mateusz Rujner oraz  trener Robert Kempiński. Atrakcją dla klientów supermarketu Piotr i Paweł, była możliwość rozmowy,  zrobienia wspólnego zdjęcia z zawodnikami i ich sprzętem, a także otrzymania pamiątkowego autografu. Piotr i Paweł jest oficjalnym sponsorem Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego.

Tego dnia, w ramach otwarcia galerii Alfa odbędzie się także koncert zespołu BOYS i pokazy tańca nowoczesnego w wykonaniu artystów z You Can Dance.

Piotr i Paweł

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.