Już 17 lutego otwarcie sklepu sieci JULA we Wrocławiu

jula

fot. JULA

W piątek, 17 lutego 2012 r. w Parku Handlowym Bielany zostanie otwarty pierwszy we Wrocławiu, a trzeci w Polsce multimarket szwedzkiej sieci JULA. JULA to przede wszystkim sklep dla osób zajmujących się aktywnym majsterkowaniem, ale nie tylko…

JULA, znana i ceniona w Szwecji i Norwegii sieć multimarketów wybrała Wrocław, jako kolejne po Warszawie miasto w którym powstanie jej sklep. JULA to sklep dla każdego, znajdą tu coś dla siebie zapaleni majsterkowicze, osoby zawodowo zajmujące się remontowaniem lub budowaniem a także ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc rowerze, żeglując, wędkując czy po prostu wędrując pieszo. W JULA nie zabraknie też gadżetów dla kierowców oraz pań domu. Szeroki wybór gwarantuje stały asortyment ponad 13.000 produktów, w tym marek własnych niedostępnych w innych sklepach. Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych, które pracują w domu, wykonują drobne naprawy, dokonują usprawnień czy też tych, które po prostu realizują swoje pasje. Szeroki asortyment JULA zachęca do działania i ułatwia życie. – mówi Daniel Adamiuk, Country Manager JULA.

W dniu otwarcia JULA przygotowała dla Klientów specjalne atrakcje – dla pierwszych 100 klientów w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków, specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek – ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo.

Pierwsze dwa warszawskie sklepy Jula w PH Janki i PH Targówek w styczniu odwiedziło ponad 70 tysięcy kupujących, co świadczy o olbrzymim zainteresowaniu Klientów. Jula planuje kolejne otwarcia swoich multimarketów – już w najbliższych miesiącach w Łodzi i Lublinie a kilka kolejnych jeszcze w przed końcem 2012 roku.

***

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 32 sklepy w Szwecji i 11 multimarketów w Norwegii. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

JULA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.