Quicker z wołowiną, czyli gulasz i makaron bolognese!

Quicker - makaron bologneseDania lunchowe marki Quicker to zdrowe i szybkie w przygotowaniu przekąski. Ich  zaletą jest fakt, że wykonano je metodą liofilizacji, czyli suszeniem przez mrożenie. W ofercie marki Quicker można znaleźć dania z prawdziwą, liofilizowaną wołowiną.

Zarówno gulasz, jak i makaron z sosem bolognese zostały przygotowane z myślą o świadomych konsumentach, którym zależy na zdrowym i racjonalnym odżywaniu. Gdy nie mamy czasu na długie gotowanie, wystarczy 5-7 minut, aby przygotować pełnowartościowy posiłek, który w swoim składzie nie zawiera chemii, konserwantów oraz  wzmacniaczy smaku.

Gulasz z wołowiną…

Jednym z produktów marki Quicker zawierającym wołowinę jest gulasz.  Znajdziemy tutaj kawałki smacznego mięsa i warzyw, które zostały poddane procesowi liofilizacji. W połączeniu ze zdrową i jednocześnie pożywną kaszą gryczaną, tworzą wartościowy posiłek. Quicker w postaci gulaszu jest Quicker - gulaszświetną przekąską. Możemy zabrać go do pracy lub na wyjazd, podczas którego chcemy aktywnie wypoczywać. Do kubka wystarczy nalać gorącej wody, odczekać kilka minut i gotowe.

…i lunch po włosku

Wołowina to jedno z najważniejszych mięs kuchni europejskiej. Świetnie smakuje także w połączeniu z makaronem. Quicker w postaci makaronu z sosem bolognese to pomysł na szybki, a przede wszystkim zdrowy lunch w pracy. Ta przekąska w swoim składzie zawiera składniki liofilizowane, takie jak mięso wołowe, makaron z najwyższej jakości mąki z pszenicy durum oraz warzywa. Nie znajdziemy tam natomiast konserwantów i substancji chemicznych.

Quicker – gulasz
Masa netto 70 g, po uwodnieniu 270 g
Cena: ok. 7 zł

Quicker – makaron z sosem bolognese
Masa netto 79 g, po uwodnieniu 270 g
Cena: ok. 7 zł

DM Transarr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.