Chrup i zgarniaj nagrody – nowa kampania HIT Choco Sticks

HIT Choco SticksChrup i zgarniaj nagrody – pod takim hasłem 28 lipca wystartowała promocja konsumencka Hit Choco Sticks. Promocją objęte są ciastka Hit Choco Sticks oraz Hit Choco Sticks Karmel.

Wystarczy kupić jedno dowolne opakowanie z tej linii, zachować paragon i wysłać zgłoszenie SMS-em lub poprzez formularz na stronie internetowej www.chrupizgarniaj.pl. W promocji do wygrania są iPady Mini, iPhony 5C i koszulki obrandowane logo Hit. Promocja potrwa do 19 października.

Od 4 sierpnia promocja konsumencka reklamowana jest w Internecie, m.in. na portalach wirtualna polska, demotywatory, youtube i filmweb. Organizacją i obsługą promocji zajęła się agencja promocyjno-reklamowa SMOLAR, a kreacją kampanii internetowej i zakupem mediów dom mediowy MediaCom. Internetowe wsparcie prowadzone będzie do 22 września. Ponadto kampania promowana jest na materiałach POS i na facebook’u. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości linii produktowej Hit Choco Sticks.

Bahlsen

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bahlsen, Hit Choco Sticks, Kampania reklamowa
Hit – nowa odsłona najbardziej imprezowych ciastek

Firma Bahlsen, właściciel marki ciastek Hit, wprowadza nową szatę graficzną opakowań swoich produktów. Odświeżona identyfikacja wizualna sprawia, że nowe opakowania są...

Zamknij