Dżemix Delecta w promocji z Cukrem Królewskim

Plakat Delecta i Cukier KrolewskiPrzez cały sierpień, aż do wyczerpania zapasów, potrwa cross-promocja komplementarnych produktów do przetworów marek Delecta i Cukier Królewski. Zakup trzech opakowań Dżemixu 2:1 lub Dżemixu 3:1 Delecta będzie premiowany kilogramowym opakowaniem Cukru Królewskiego białego gratis.

Dżemix Delecta to produkt z kategorii mieszanek żelujących, przeznaczony do domowych przetworów. W połączeniu z cukrem, umożliwia w krótkim czasie otrzymanie nisko- lub wysokosłodzonych dżemów z dowolnych owoców. Połączenie uzupełniających się produktów w ramach cross-promocji pozwoli na  stymulację popytu na ofertę obu marek, w kluczowym dla całorocznej sprzedaży sezonie owocowym.

Promocja będzie realizowana w tradycyjnym kanale dystrybucji od początku sierpnia aż do wyczerpania zapasów. Akcję komunikują w placówkach specjalne plakaty.

Produkt: Dżemix Uniwersalny 2:1 Delecta
Cena: ok. 3,20 zł

Produkt: Dżemix Uniwersalny 3:1 Delecta
Cena: ok. 3,40 zł

Rieber Foods Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Cukier Królewski, Delecta, Dżemix
Kampania marki Delecta na Wielkanoc 2014
Delecta “zakręciła” produktami w telewizji

Od 17 marca do końca kwietnia br. produkty Delecta zawirują w kampanii sponsorskiej przed wybranymi programami telewizyjnymi. W kluczowym okresie...

Zamknij