Sklepy Spar w Zwierzyńcu i Kokawie

SPAR Kokawa

fot. Sklep Spar w Kokawie

Sieć SPAR powiększyła się o kolejne dwie placówki. Sklep w Zwierzyńcu o powierzchni 230m² uruchomiono 5 lipca, natomiast sklep w Kokawie o powierzchni 200m² otwarto 4 lipca br., obie placówki funkcjonują w formacie SPAR.

Placówka w Zwierzyńcu otwarta 5 lipca posiada trzy stanowiska kasowe, zapewnia dodatkowe usługi takie jak płatności rachunków, doładowania telefonu czy wypłatę gotówki. W pobliżu sklepu znajduje się też restauracja.

Zwierzyniec to miejscowość turystyczna, stąd też frekwencja podczas otwarcia była imponująca. Klienci najbardziej byli zainteresowani naszymi promocjami, ale w przerwie od zakupów chętnie korzystali z atrakcji, jakie dla nich przygotowaliśmy. Był poczęstunek w formie grilla i rozmaite słodkości.

– mówi pani Anna, Kierowniczka sklepu SPAR w Zwierzyńcu.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach wydarzenia zapewniając liczne konkursy i zabawy.

SPAR Zwierzyniec

fot. Sklep Spar w Zwierzyńcu

SPAR w Kokawie zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej w kierunku Częstochowy. Wcześniej w obiekcie znajdował się niezależny sklep, jednak właściciele kierowani chęcią podniesienia konkurencyjności podjęli decyzję o przyłączeniu do sieci SPAR.

Główną siłą sieci SPAR jest możliwość oferowania atrakcyjnych cen, a to jeden z istotniejszych czynników zakupowych, zwłaszcza w tak niewielkiej miejscowości, jaką jest Kokawa. W okolicy nie ma wiele sklepów, jednak konkurencja jest dosyć zauważalna, dlatego postanowiliśmy wyróżnić się na tle innych i dołączyć do SPAR. Otwarcie potwierdziło duże zainteresowanie naszą ofertą, zwłaszcza produktami marki własnej SPAR, która sprzedaje się bardzo dobrze. Ponadto, już w pierwszym dniu zaobserwowaliśmy, że klienci również licznie przystępowali do programu lojalnościowego SPAR, deklarując chęć częstych zakupów w celu gromadzenia punktów wymienianych na nagrody.

– mówi Paulina Moczarska, Właścicielka sklepu SPAR w Kokawie.

Franczyzobiorcy SPAR w Kokawie zachęceni profesjonalnym podejściem sieci SPAR i kompleksową pomocą, jaką sieć oferuje swoim partnerom, jeszcze w lipcu planują otwarcie kolejnej placówki pod szyldem SPAR – tym razem będzie to sklep w Częstochowie.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.