Drugi SPAR w Zawierciu

SPAR ZawiercieDnia 29 maja br. nastąpiło otwarcie drugiego sklepu SPAR w Zawierciu. Placówka położona przy ul. Powstańców Śląskich 9 została uruchomiona w formacie SPAR, zajmuje powierzchnię ponad 200m² i posiada trzy stanowiska kasowe.

Otwarcie SPAR tradycyjnie było połączone z degustacjami produktów dostępnych w ofercie placówki. Właściciele sklepu przygotowali również sporo niespodzianek i drobnych upominków dla wszystkich klientów.

Mimo, że jesteśmy drugą placówką SPAR w Zawierciu w dniu otwarcia spotkaliśmy się z dużą frekwencją i zainteresowaniem ze strony okolicznych mieszkańców. Wielu z nich już godzinę przed otwarciem oczekiwało w kolejce przed sklepem. Jak później podkreślali, przyciągnęła ich nie tylko nasza specjalna oferta promocyjna, ale też duży wybór towarów i atrakcyjne ceny.

– mówi Wioletta Kasza, Menadżer Sklepu SPAR w Zawierciu.

Sklep SPAR zlokalizowany jest w centrum Zawiercia w pobliżu dworca. W budynku po starym domu towarowym, w którym mieści się SPAR znajdują się również inne punkty handlowe z odzieżą czy meblami.

Wcześniej w tym miejscu funkcjonował inny sklep, ale nie cieszył się zbytnią popularnością. Podjęliśmy wyzwanie poprawy wizerunku tego miejsca i zamierzamy przyciągnąć do siebie klientów, zwłaszcza że lokalizacja ma spory potencjał. Stawiamy na przystępne ceny, szeroki asortyment oraz kompetentną i miłą obsługę. Przykładamy też oczywiście dużą wagę do świeżości naszych produktów, codziennie uzupełniając stanowiska owocowo-warzywne, mięsne i piekarnicze.

– tłumaczy Wioletta Kasza.

Placówka w Zawierciu przy ul. Powstańców Śląskich 9 to już trzeci sklep SPAR należący do Franczyzobiorcy, Grzegorza Gołdy.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.