Biszkopt w proszku marki Emix

Biszkopt EMIXBiszkopt w proszku Emix to nowa smakowita propozycja tej firmy. Łatwy do przygotowania, na półkach sklepowych dostępny w opakowaniach o gramaturze 300 gram, oznaczonych charakterystycznym logiem Emix. Na każdym opakowaniu znajdziemy dokładną instrukcję przygotowania deseru. Wartość kaloryczna 100 gram gotowego wypieku to ok. 270 kcal.

Grunt to podstawa

Biszkopt jest podstawą wielu ciast. Z łatwością można zamienić go w tort, śmietanowiec, czy lekkie ciasto owocowe. Szczególnie polecamy biszkoptowy tort z mango i kremem kokosowym. Ciasto biszkoptowe Emix wyśmienicie smakuje zaraz po upieczeniu, kiedy jeszcze ciepłe i przyjemnie rozchodzi się na podniebieniu. Zarówno ciepłe, jak i już ostudzone ciasto jest wspaniałym dodatkiem do popołudniowej herbaty lub kawy, a dzieciom najbardziej smakuje ze szklanką mleka lub kakao.

Biszkopt „Emix” można przygotować bez żadnego wysiłku. Do jego przygotowania potrzebujemy tylko odrobiny wody i 3 jaj.  Następnie miksujemy dokładnie wszystkie składniki i wstawiamy ciasto do piekarnika. Jeśli biszkopt ma być ciemny – do ciasta dodajemy 2 łyżki ciemnego kakao. I gotowe!

Biszkopt w proszku EMIX (300 g): ok. 3,50 zł

Emix

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.