Agnieszka Maciąg z Sante promuje zdrowe życie

Agnieszka Maciąg

fot. Sante / Na zdjęciu Agnieszka Maciąg

Od początku swojego istnienia firma Sante promuje ideę zdrowia i zdrowego życia. Jako ekspert żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla organizmu człowieka dba, aby każdy z oferowanych produktów, takich jak musli (Musli Lo bez dodatku cukru z inuliną, Granola, Crunchy), ciasteczka owsiane, batoniki Crunchy, ale też wszystkie pozostałe wyroby (w tym produkty sojowe własna i marki Alpro Soya, kasze i ziarna,) był najwyższej jakości i dostarczał odpowiednich składników odżywczych. Jednak jedzenie, choć stanowi podstawę naszego funkcjonowania, nie jest celem samym w sobie. Ma dawać siłę i zdrowie, wspomagać nas w rozwoju i realizacji marzeń. Od dziś w głoszeniu tej filozofii uczestniczy Agnieszka Maciąg – modelka, dziennikarka, autorka książek „Smak życia” oraz „Smak szczęścia”.

Agnieszka Maciąg włączyła się do inicjatywy Sante ze względu na swoje zainteresowania i styl życia oraz poglądy na temat żywienia w zgodzie z naturą. W swoich książkach i wypowiedziach dzieli się doświadczeniami i ulubionymi, sprawdzonymi przepisami. Udzielając porad, które pomogły jej lepiej i pełniej żyć, promuje holistyczną ideę zdrowia, tak bliską filozofii firmy Sante.

 „Często nie zdajemy sobie sprawy, że to, co znajduje się na naszym talerzy ma wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale również na naszą energię, zdrowie i samopoczucie. Pożywnie jest dla nas paliwem, które zasila nie tylko nasz sposób funkcjonowania w świecie, ale bezpośrednio wpływa na całe nasze życie”.

– mówi Agnieszka Maciąg.

„Możemy rozwijać się, podejmować życiowe wyzwania, efektywnie pracować i troszczyć się o swoją rodzinę tylko wtedy, gdy świadomie dbamy o siebie, czujemy się dobrze i jesteśmy w pełni sił witalnych”.

Jako modelka pracowała dla największych projektantów mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu. W Polsce znana jest m.in. z programu „Siedem pokus”, emitowanego na antenie stacji RTL7, w którym prowadziła wywiady z gwiazdami świata filmu, muzyki, sztuki i sportu. Prowadziła program „Metamorfozy Fashion Cafe” w telewizji Polsat Cafe, „Supermodelki” w TVP1 oraz jako współprowadząca program „Mała Czara” w TV4. W swoim dorobku artystycznym ma nagranie solowej płyty pt. „Makaresz 5:30” z singlem „Zatrzymaj czas”, który trafił na Listę Przebojów PR 3. Jest też autorką świetnie przyjętego tomiku poezji pt. „Zielone pantofle”.

Prywatnie Agnieszka jest żoną i mamą. Od kilku lat ćwiczy jogę, medytuje jest także nauczycielką Vedic Art. Maluje, pisze i z pasją oddaje się działalności charytatywnej.

Współpraca z Agnieszką Maciąg zaplanowana jest na okres 12 miesięcy. Agnieszka Maciąg będzie aktywnie uczestniczyć we wszystkich działaniach marketingowych i public relations organizowanych przez Sante, których celem jest promocja zdrowia i zdrowego stylu życia.

Sante

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.