Chrupiąca sałatka od Bakalland

Bakalland - Chrupiąca sałatkaWiosna już przybyła i bardziej zbliża nas do upragnionego lata. To idealny czas na aktywność fizyczną i zmianę nawyków żywieniowych. W sezonie wiosenno-letnim chętnie zmieniamy ciężki posiłki na  rzecz lekkich, pysznych, kolorowych sałatek, które od tej wiosny będą jeszcze pyszniejsze, bo… chrupiące.

Bakalland „Chrupiąca sałatka” to nowość stworzona z myślą o wielbicielach sałatek.  Naturalnie prażone w piecu ziarna słonecznika i dyni z domieszką orzeszków pinii sprawią, że każda sałatka będzie jeszcze smaczniejsza i pożywniejsza. Świeże i kolorowe warzywa, takie jak lubisz najbardziej, lekko skropione oliwą i sokiem z cytryny wraz z chrupiącym dodatkiem wprawią w zachwyt najbardziej wymagających smakoszy!

Jakąkolwiek sałatkę przyrządzamy, możemy ją każdorazowo wzbogacić garścią nowości Bakalland „Chrupiąca sałatka”. Nie tylko sałatki będą smaczniejsze i pożywniejsze, ale dzięki temu chętniej będziemy je przyrządzać. A przecież każdy wie, że częste jedzenie warzyw i owoców sprzyja naszej diecie i urodzie.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.