Nudle z patelni od Knorr

Nudle z patelni po chińsku

fot. Unilever

Jeśli nie masz czasu na przygotowanie tradycyjnego obiadu, a chcesz zjeść ciepły posiłek z wykorzystaniem świeżych produktów, nowe Nudle z patelni od Knorr zostały stworzone właśnie dla ciebie!

Szybko, prosto…

Zmęczony po kilku z rzędu wykładach nie masz siły na gotowanie? Dopiero co wróciłeś ze szkoły, uczelni lub pracy, a już za chwilę musisz wychodzić? W takich sytuacjach zawsze powinieneś mieć pod ręką Nudle z patelni! To znakomita propozycja na drugie danie dla zabieganych. Dzięki nim w 10 minut samodzielnie przygotujesz posiłek z mięsem i warzywami. Połącz na patelni nudle ze wszystkimi składnikami i dodaj mieszankę przypraw znajdującą się w opakowaniu. Dokładny przepis oraz listę produktów znajdziesz na opakowaniu, dzięki czemu na pewno na zakupach niczego nie zapomnisz! Danie gotowe! Co więcej – bez konserwantów!

…i smacznie!

Nudle z patelni od Knorr to dowód, że szybko i prosto może oznaczać także smacznie. Możesz wybierać spośród trzech oryginalnych smaków. Jeśli marzysz o drugim daniu na bazie kurczaka, sięgnij po Nudle z patelni curry lub Nudle z patelni po chińsku. Mieszanka przypraw skomponowanych przez kulinarnych ekspertów Knorr sprawi, że dania oczarują nawet największych miłośników kuchni orientalnej. Trzeci wariant – Nudle z patelni gulasz – zaspokoi gusta bardziej tradycyjnych smakoszy. Wspólny obiad? Nie ma problemu – danie jest przeznaczone dla dwóch osób!

Sugerowana cena detaliczna: 1,50zł

Unilever

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Dania gotowe, Danie, Knorr, Nudle, Nudle Knorr
Chrupery z kurczaka z dipem barbeque
Chrup… chrup… Chrupery! Nowe Fixy Knorr

Soczyste mięso w złocistej chrupiącej panierce, obok wyśmienity sos, a wszystko przygotowane prosto i szybko – jeśli tak wyobrażasz sobie...

Zamknij