Łowicz wprowadza limitowaną edycję syropów na wiosnę i lato

Łowicz - SyropyNa wiosenne i letnie upały marka Łowicz (Agros-Nova) wprowadza kolejną edycję limitowaną syropów w orzeźwiających kompozycjach smakowych. Nowe syropy na półkach sklepowych pojawią się już w kwietniu.

Marka Łowicz kolejny raz przełamuje monotonię na rynku syropów i proponuje konsumentom trzy orzeźwiające połączenia smaków w wersji limitowanej.

Do znanych i dobrze przyjętych w ubiegłym roku połączeń limonka-cytryna oraz rabarbar-mirabelka w tym roku dołącza nowy, unikalny i niespotykany na polskim rynku syropów smak – ogórek-mięta. Syrop ma wyjątkowo rześki i świeży aromat, podobnie jak pozostałe syropy z edycji limitowanej doskonale sprawdzi się jako dodatek do wody, dzięki czemu otrzymamy gaszący pragnienie napój, jako polewa do deserów,  czy dodatek do koktajli i drinków.

Wprowadzenie syropów w unikalnych smakach, przywodzących na myśl ciepłe, letnie dni to szansa na zainteresowanie konsumentów syropami także poza tradycyjnym (zimowym) sezonem i pobudzenie całej kategorii. Syropy z edycji limitowanej na wiosnę i lato będą dostępne w ofercie marki Łowicz od kwietnia, w butelkach 440 ml opatrzonych wyróżniającymi się na półce etykietami.

Orzeźwiające syropy zostaną wsparte silną kampanią reklamową.

Edycja limitowana syropów Łowicz na wiosnę i lato:

  • Limonka Cytryna
  • Rabarbar Mirabelka
  • Ogórek Mięta NOWOŚĆ

Cena: ok. 4,20 zł

 

***
Agros-Nova jest wiodącym producentem żywności w Polsce, największym przetwórcą owoców i warzyw. Spółka dynamicznie rozwija się w oparciu o cztery biznesowe filary:

  1. SNNN (soków, nektarów i napojów niegazowanych)
  2.  przetworów owocowo – warzywnych,
  3.  potraw gotowych,
  4. dodatków do potraw.

Jest na podium, jeśli chodzi o udziały rynkowe w każdym z tych segmentów. Do grupy biznesowej Agros-Nova należą znane marki: ŁOWICZ, FORTUNA, GARDEN, TARCZYN, PYSIO, DR WITT, KAROTKA, KRAKUS, KOTLIN, WŁOCŁAWEK. Spółka posiada trzy zakłady produkcyjne. Zatrudnia ok. 1880 osób. 

Agros-Nova

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.