Rusza nowa kampania Tymbark dla soków 100%

Sok TymbarkBadania wykazują, że Polacy jedzą pełnowartościowe śniadania tylko w weekendy. Odpowiedzią marki TYMBARK na ten problem jest projekt „Środa to mała sobota” przygotowany w ramach długofalowej kampanii „Zacznij zdrowo dzień od szklanki soku”. Uczy on konsumentów, jak zdrowe nawyki śniadaniowe przenieść również na pozostałe dni tygodnia. Jeśli siedem dni to za dużo, TYMBARK radzi zacząć od małych kroków i swoje postanowienie wdrażać np.: już od środy.

Misją marki TYMBARK jest budowanie wśród konsumentów świadomości, że soki powinny być istotnym elementem zdrowej diety każdego z nas. Badanie zwyczajów śniadaniowych Polaków, przeprowadzone na zlecenie marki w październiku 2013 roku wykazało, że Polacy tylko w weekendy mają czas, aby zadbać o obecność witamin na talerzu. Respondenci badania „Dwa śniadania Polaków” przyznali też, że zapewnienie organizmowi codziennie 5 porcji warzyw i owoców to dość trudne zadanie. Marka TYMBARK nie pozostała obojętna na te wyniki i znalazła rozwiązanie. W nowej kampanii marki środa staje się małą sobotą a konsumenci otrzymują jasny przekaz wzmocniony opiniami ekspertów: szklanka soku Tymbark to 1 z 5 zalecanych porcji owoców, warzyw lub soku.

Reklama TV:

Głównym celem nowego projektu marki TYMBARK „Środa to mała sobota”, realizowanego w ramach długofalowej kampanii „Zacznij zdrowo dzień od szklanki soku”, jest zachęcenie Polaków do jedzenia zdrowych, pełnowartościowych śniadań już nie dwa, a pięć razy w tygodniu. Dodatkowo marka udowadnia, że przygotowanie takiego posiłku wcale nie zabiera więcej czasu.

W ramach kampanii, poza aktywnościami z zakresu media relations, zaplanowano działania z najbardziej zasięgowymi blogerami modowo-lifestylowymi. Za pomocą swoich kanałów social media udowadniać będą oni skuteczność „Efektu TYMBARK”. W myśl hasła najnowszej kampanii TYMBARK „Kochaj zdrowie, kochaj życie”, blogerzy pokażą pozytywny wpływ soków 100% TYMBARK multiwitamina na jakość życia. Wśród aktywności znalazła się także współpraca z portalem zrzeszającym ponad 4 tysiące blogerów kulinarnych.

Soki 100% marki TYMBARK pojawią się również w ramach kampanii product placement w najnowszej, wiosennej ramówce stacji TVN i Polsat w dwóch sprawdzonych, popularnych serialach oraz jednej nowości. Lokowanie soku 100% TYMBARK odnajdziemy w „Prawie Agaty”, „Przyjaciółkach”, które mają już wierne grono lojalnych i oddanych widzów, a także w najważniejszej tvn-owskiej nowości – „Sama słodycz”.

Maspex

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.