Neonet otwiera kolejne 4 sklepy

NeonetJedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD i IT – firma Neonet, już w najbliższych dniach otworzy 4 nowe salony: w Sosnowcu, Wschowie, Lipnie oraz Zgorzelcu. Wszystkie sklepy zostaną otwarte w oparciu o nowy format, z sukcesem testowany przez Neonet już od ponad roku.

Otwarcia 4 nowych salonów – w Sosnowcu, Wschowie, Lipnie oraz Zgorzelcu – zaplanowano na czwartek, 20 lutego 2014 roku, a towarzyszące im atrakcje dla mieszkańców miast potrwają przez cały weekend. Będą im towarzyszyć m.in. pokazy sztucznych ogni, prezentacje uczestników Mam Talent, animacje DJ-skie, konkursy, a we Wschowie – spotkanie z zawodnikami żużlowej Unii Leszno.

W naszej strategii stawiamy na kilka elementów. Po pierwsze: Neonet nadal będzie liderem jeśli chodzi o politykę niskich cen – możemy je utrzymać dzięki połączeniu optymalnych powierzchniowo sklepów (metraże mniejsze od konkurencji) z szeroką ofertą internetową, dostępną w sklepach poprzez nowoczesne narzędzia sprzedaży (m.in. tablety z multimedialnymi katalogami, w które wyposażeni są sprzedawcy). Mniejsze powierzchnie to mniejsze koszty, w związku z czym możemy zaoferować niższe ceny. Jednocześnie – przy tej powierzchni, utrzymujemy pełną ofertę. Kluczowym elementem strategii jest wyeliminowanie problemu tzw. „krótkiej półki”, charakterystycznej dla wielu sieci lokalnych – w sklepach Neonet oferujemy ponad 10 tysięcy produktów. Podstawowe znajdują się na ekspozycji w salonach, zaś pozostałe można zamawiać poprzez platformę neonet.pl. Sprzedawca może sprowadzić je do sklepu lub zapewnić dowóz do domu Klienta w 48h.

–  mówi Wojciech Kiestrzyń, Wiceprezes Zarządu Neonet.

Po drugie – będziemy jeszcze bliżej. Rozwijamy sieć własną i franczyzową, w części miast zmieniamy lokalizacje na bardziej centralne. Po trzecie – wciąż doskonalimy standard sklepów. Nowy format, wprowadzany we flagowych salonach, to m.in. nowocześniejszy design, funkcjonalne przestrzenie czy rozwiązania znane z najnowocześniejszych punktów w galeriach – np. otwarte stoły z laptopami i tabletami, możliwość przetestowania innych sprzętów (odkurzacze, małe agd, wybrane pralki, foto, gsm, nawigacja etc.). I wreszcie – wyróżnikiem sklepu będzie nadal wysoka jakość obsługi, za którą zostaliśmy ostatnio wyróżnieni m.in. Gwiazdą Obsługi Klienta 2014. Konsultanci Neonet to nie tylko sprzedawcy – ich zadaniem jest doradzanie Klientom w wyborze, pomoc w zamówieniu bardziej wysublimowanych modeli itd.

– dodaje Wojciech Kiestrzyń, Wiceprezes Zarządu Neonet.

Neonet

4 koment.

 • 15 lip 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

  Sklep super bardzo miła obsługa .Kupiłem unich sprzęt do kuchni ,kuchenkę ,zmywarkę i lodówkę .Sprzęt dobrej jakości znanych producentów.Polecam ten sklep obsługa miła i fachowa .Warto go odwiedzić i kupić asortyment do kuchni czy salonu

 • 10 cze 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

  Neonet to super sklep, gdyż mają wiele promocji i towar dobrej jakości. Wiele razy już tam kupowałam i szczerze polecam.

 • 25 mar 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

  Polecam odwiedzenie sklepów neonet ,znajdziecie tam duży wybór sprzętu agd,r tv,tv, foto i wiele innego drobniejszego asortymentu potrzebnego w kuchni .czy salonie.polecam

 • 28 lut 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

  Polecam ten sklep neonet ,bardzo fajny sklep maja duży wybór sprzętu AGD,RTV,TV i wiele innych rzeczy.Obsługa miła i fachowa dobrze doradzają.Polecam i jak najwięcej tych sklepów niech otwierają

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.