Spektakularna inwestycja SPAR

Spar

fot. SPAR

W ciągu niespełna trzech tygodni powierzchnia sklepów pod szyldem SPAR zwiększyła się łącznie o prawie 3500 metrów kwadratowych. Stało się tak dzięki przejęciu przez Bać-Pol Detal trzech renomowanych sklepów sieci IMA w Limanowej.

Funkcjonujące dotychczas sklepy pod szyldem IMA miały ugruntowaną i silną pozycję na rynku handlowym w Limanowej. Może o tym świadczyć fakt, iż o ich przejęcie konkurowało kilka innych sieci handlowych.

– Rzeczywiście nie byliśmy jedynymi, którzy chcieli pozyskać te lokalizacje, ale to właśnie nasza propozycja okazała się najkorzystniejsza. Dla właścicieli sklepów IMA  istotne było to, że na sklepach pojawi się szyld SPAR, znanej i cenionej na świecie marki franczyzowej, która zdobywa coraz większą renomę i zaufanie klientów w Polsce.

mówi Małgorzata Puc, Prezes Bać-Pol Detal.

Nowe sklepy SPAR funkcjonują  przy ulicach Krakowskiej, Tarnowskiej oraz Żwirki i Wigury. Sklepy należą do firmy Bać – Pol Detal Sp. z o.o. franczyzobiorcy sieci SPAR.  Największy z nich mieszczący się przy ulicy Tarnowskiej ma powierzchnię 1300 metrów kwadratowych, dwa pozostałe mają po 1000 metrów kwadratowych. Ponadto sklep przy ulicy Żwirki i Wigury jest drugim w Polsce funkcjonującym w formacie Eurospar.

W nowych placówkach klienci mają do wyboru bogaty, liczący ponad 30 tysięcy indeksów asortyment artykułów spożywczych, chemii, kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego oraz szeroki wachlarz produktów regionalnych.

Wśród gości obecnych na uroczystych otwarciach sklepów byli m.in.: Leszek Bać – Prezes Grupy Kapitałowej Bać-Pol S.A, Wojciech Bystroń – Prezes SPAR, Franciszek Dziedzina – Zastępca Starosty Limanowej, Władysław Bieda – Burmistrz Limanowej, Franciszek Bieda – Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Lech Nowak – Wójt Gminy Tymbark, właściciele PHPU „IMA” Irena Szumańska Wrona, Marek Wrona, Jerzy Szumański oraz Prezes Bać-Pol Detal Małgorzata Puc i Wiceprezes Bać-Pol Detal Roman Materna.

Otwarcie sklepów w Limanowej to kolejny krok w realizacji priorytetu jakim jest intensywny rozwój sieci. Firma dąży do realizacji założenia, wg którego  w 2015 roku logo SPAR ma być obecne  na 300 placówkach handlowych w Polsce.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.