Przyprawy do pizzy i spaghetti marki Appetita

Appetita Przyprawa do pizzy 15gKuchnia włoska zaskakuje różnorodnością smaków i aromatów. Pasty, przyrządzane na setki sposobów, zapiekanki, pizza, bruschetty, risotto, gnocchi i ravioli to jej sztandarowe dania. Dzięki Przyprawie do pizzy oraz Przyprawie do spaghetti Appetita, można z łatwością przyrządzić je we własnej kuchni. Produkty są już dostępne w sprzedaży.

Kuchnia włoska jest lekka, różnorodna i pełna aromatu oraz słynie z prostoty dań. Do jej potraw powszechnie stosuje się oliwę, pomidory, cebulę, czosnek, oliwki i parmezan. Kluczową rolę odgrywają jednak przyprawy, głównie oregano, bazylia, pieprz, estragon, tymianek i czosnek, które nadają włoskim daniom jedynego w swoim rodzaju charakteru.

Przyprawa do pizzy z linii Kuchnie Narodów Appetita to aromatyczna mieszanka ziół i przypraw, dedykowana królowej wśród potraw kuchni włoskiej – pizzy. Kompozycja bazylii, oregano, czosnku, cebuli i cząbru świetnie sprawdzi się także do  bruschetty – grzanki z białego pieczywa, podawanej z oliwą i różnymi dodatkami, np: z plastrami świeżo pokrojonych pomidorów oraz szynką parmeńską.

Appetita Przyprawa do spaghetti 20gPrzyprawa do spaghetti, łącząca oregano, bazylię, tymianek, ostrą paprykę, cebulę, czosnek i czarny pieprz, wzbogaci smak sosów do makaronów czy kluseczków gnocchi oraz nadzienia do tradycyjnych pierożków ravioli. Doskonale sprawdzi się też jako dodatek do zapiekanek makaronowych (np.lasagne) i ziemniaczanych.

Produkt: Przyprawa do pizzy (15 g), Przyprawa do spaghetti (20g)
Cena: ok. 1,30 zł

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.