Pierwszy miesiąc krakowskiej Galerii Bronowice

Galeria Bronowice31 grudnia minął dokładnie miesiąc funkcjonowania Galerii Bronowice – nowego krakowskiego centrum handlowego, usytuowanego w północnej części miasta. Do końca 2013 roku obiekt odwiedziło ponad 590 tys. klientów – półmilionowy pojawił się w Wigilię, 24 grudnia.

Jaki był ten okres dla nowej krakowskiej galerii handlowej?

Na pewno bardzo intensywny i bogaty w mnóstwo wydarzeń. Liczne atrakcje i eventy, przygotowane na otwarcie, kontynuowane były przez cały grudzień. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się nasz konkurs, gdzie za każde 50 zł wydane na zakupy każdy klient, który prawidłowo ułożył puzzle, otrzymywał upominek. O pełnej godzinie osoby, które najszybciej rozwiązały rebus, otrzymywały nagrodę – 50 zł na dalsze zakupy! A co sobotę do jednego klienta trafiała nagroda tygodnia – 1 000 zł.

– podsumowuje Iwona Sitko, Dyrektor Galerii.

Również ofertę handlową Galerii Bronowice wzbogaciły kolejne sklepy. Grono najemców uzupełniły m.in.: księgarnia Matras, Krakowska Manufaktura Czekolady, salon optyczny Vision Express, Butik I Like. Także branża obuwnicza zyskała nowego przedstawiciela – sklep Kulig, a sportowa – City Sport. Tuż przed Świętami otwarty został sklep Bartek, Monnari oraz multibrandowy Sizeer. – Już w styczniu czekają nas kolejne otwarcia – dodaje Iwona Sitko.

Zmianie ulega też – i tak niezmiernie już bogata – oferta rozrywkowo-kulturalna.

Klienci przyzwyczaili się do naszych, nietypowych jak na galerię handlową, miejsc i odwiedzają je coraz liczniej. Myślę tu przede wszystkim o „Akademii w Bronowicach”, projekcie pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie czy Bibliotece. Także oddział studyjnego kina Mikro ma już swoich wielbicieli.

– mówi Dyrektor Galerii. A już niebawem planowane jest kolejne ciekawe otwarcie: na 1 piętrze Galerii Bronowice znajdzie się Galeria Forum – miejsce prezentacji sztuki, działalności edukacyjnej, a także spotkań i promocji Muzeum Narodowego w Krakowie.

 

***
Galeria Bronowice
to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. m2. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji – marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i mnóstwo innych atrakcji, przyciągają uwagę mieszkańców i przyjezdnych.

Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku;  w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.

Galeria Bronowice znajduje się przy ul. Stawowej 61 w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.