Otwarcie sklepu Spar w Zręcinie

SPAR ZręcinW sobotę 14 grudnia br. sieć SPAR uruchomiła nową placówkę w miejscowości Zręcin położonej w województwie podkarpackim. Sklep formacie SPAR łącznie zajmuje 290m², z czego 215m² to powierzchnia sprzedażowa, pozostałą powierzchnię zajmuje magazyn. Właścicielem sklepu jest Impuls Spółka Cywilna.

Otwarcie sklepu SPAR wywołało duże poruszenie w liczącym ponad 2 tys. mieszkańców Zręcinie, położonym w gminie Chorkówka (13,5 tys mieszkańców). Zainteresowanie klientów było tak duże, że czas oczekiwania w kolejkach do kasy wynosił nawet około godziny, jednak organizatorzy otwarcia zadbali o to, by zgromadzonym w sklepie klientom czas umilał wodzirej, który zachęcał do wzięcia udziału w konkursie, wręczał dzieciom drobne upominki i słodkości. W otwarciu sklepu wzięli również udział Prezes Zarządu SPAR Polska – Wojciech Bystroń oraz Dyrektor ds. Komercjalizacji SPAR – Andrzej Grun.

Jesteśmy zachwyceni odbiorem naszego sklepu i samej oferty SPAR. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania, tymczasem w dniu otwarcia odnotowaliśmy ponad 600 paragonów, a średnia wartość pojedynczego koszyka zakupowego pozwala nam zaliczyć nasz sklep do rekordzistów otwarć SPAR.

– mówi właściciel sklepu SPAR w Zręcinie.

Sklep SPAR znajduje się w centrum Zręcina przy trasie przejazdowej z Krosna do Dukli, posiada komfortowy parking dla zmotoryzowanych klientów, zaś wewnątrz znajduje się punkt poboru opłat, z którego chętnie korzystają okoliczni mieszkańcy. Sklep wyposażony jest w dwie kasy, jednak ze względu na duże zainteresowanie Właściciel sklepu wspólnie z przedstawicielami SPAR podjął decyzję o dodatkowym stanowisku, które zostanie wkrótce uruchomione.

W obiekcie, który obecnie zajmuje SPAR znajdował się poprzednio sklep innej sieci – przearanżowanie wnętrza i elewacji budynku oraz wymiana wyposażenia, sprzętu, a także zatowarowanie przebiegły w ekspresowym tempie dwunastu dni.

Tak szybka metamorfoza praktycznie całości placówki nie byłaby możliwa bez udziału i ogromnej pomocy SPAR. W dużym stopniu to zasługa sieci, że udało nam się otworzyć sklep jeszcze przed Świętami, które jak wiadomo są gorącym okresem dla całego handlu. Klienci nie tylko podczas otwarcia, ale również w ciągu kolejnych dni bardzo sobie chwalili nasz asortyment. Duże uznanie wśród kupujących zyskały dwie marki własne, jakie sieć ma w swojej ofercie – marka „SPAR” i marka „Lubię”. Z tego powodu już po trzech dniach od otwarcia musieliśmy domówić produkty z tych kategorii. Współpraca ze SPAR to prawdziwa przyjemność, której efekty widać jak na dłoni. Śmiało mogę powiedzieć, że w przyszłości planujemy kolejne wspólne otwarcia placówek. Tym razem jednak myślimy o południowo-zachodniej części kraju.

– mówi właściciel sklepu SPAR w Zręcinie.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.