Sklep Spar w Stryszawie

SPAR StryszawaSieć SPAR w piątek 6 grudnia br. otworzyła swoją 141 placówkę. Sklep o powierzchni 335m² i formacie SPAR został uruchomiony w miejscowości Stryszawa liczącej ok. 5 tys. mieszkańców i leżącej w pobliżu Suchej Beskidzkiej.

Otwarcie sklepu cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Stryszawy oraz okolicznych miejscowości. Na miejsce przybyło mnóstwo klientów zainteresowanych ofertą sieci.

Przyznam, że liczba klientów w dniu otwarcia znacznie przekroczyła nasze oczekiwania. W pewnym momencie ze względu na bezpieczeństwo musieliśmy nawet wstrzymać ruch do wewnątrz sklepu, który zajmuje przecież niemałą powierzchnię. Na szczęście sprawnie sobie poradziliśmy z sytuacją i każdy, kto przyszedł mógł dokonać u nas zakupów. Podobnym zainteresowaniem cieszy się nasz program lojalnościowy, do którego w ciągu tych kilku dni od otwarcia zgłosiło się już ponad tysiąc osób.

– mówi Grzegorz Waśko, Właściciel sklepu SPAR w Stryszawie.

Obiekt, w którym zlokalizowany jest sklep został zbudowany od podstaw specjalnie z myślą o placówce SPAR. Nowy sklep SPAR położony w centrum Stryszawy przy trasie łączącej Suchą Beskidzką i Żywiec jest doskonale zaopatrzony, nie tylko w standardowy asortyment czy markę własną sieci, ale również w bardziej specjalistyczne produkty.

Mamy na przykład rozszerzoną ofertę zdrowej żywności oraz piw regionalnych – te produkty cieszą się ogromną popularnością. W tym drugim przypadku do tego stopnia, że błyskawicznie zniknęły z półek. Cieszy nas, że w sieci SPAR, możemy realizować własne pomysły znajdujące uznanie wśród lokalnych klientów. To właśnie połączenie wysokich standardów oraz pewnej elastyczności czyli zarówno twardej jak i miękkiej franczyzy sprawia, że prowadzenie placówki pod szyldem SPAR daje z jednej strony bezpieczeństwo oraz gwarancję pomocy i stabilności, ale także – co niezwykle istotne dla przedsiębiorców – wolność prowadzenia indywidualnego biznesu.

– mówi Grzegorz Waśko, właściciel sklepu SPAR w Stryszawie.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.