Carrefour powiększył swój supermarket w Kozienicach

CarrefourCarrefour zakończył prace modernizacyjne w supermarkecie w Kozienicach. Od 2 października klienci mogą robić zakupy w sklepie, który został przebudowany i ulepszony według innowacyjnej koncepcji organizacji supermarketów. Zwiększenie przestrzeni handlowej, poszerzony asortyment i czytelna komunikacja cen to podstawowe elementy wprowadzonych zmian.

Supermarket Carrefour Kozienice jest kolejnym sklepem sieci, który poddany został modernizacji i tym samym dołączył do grupy najnowocześniejszych sklepów sieci. Po dwumiesięcznych pracach w supermarkecie zmianie uległy: aranżacja działów, kolorystyka i część wyposażenia sklepu. Przestrzeń handlowa została przemyślana od nowa, zreorganizowana i powiększona do ponad 1600 m2, co pozwoliło na rozszerzenie i urozmaicenie oferty. Oferta została wzbogacona i uzupełniona o nowe grupy produktowe, tak aby każdy klient sklepu znalazł ofertę dopasowaną dla siebie.

Nowe oblicze sklepu Carrefour w Kozienicach jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów. Celem przebudowy sklepu było przede wszystkim zagwarantowanie klientom praktycznych, wygodnych i szybkich zakupów w przyjemnej atmosferze.

Modernizacja supermarketu Carrefour Kozienice to efekt długofalowej i innowacyjnej polityki, dzięki której chcemy stać się najbardziej cenioną i lubianą przez klientów siecią handlową w Polsce. Nieustannie dostosowujemy ofertę naszych sklepów w poszczególnych miejscowościach, aby jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Cały czas zmieniamy się na lepsze, chcemy by klienci czuli się w naszych sklepach komfortowo, a zakupy były dla nich przyjemnością.

– mówi Robert Noceń, Dyrektor Eksploatacji Północ, członek zarządu Carrefour Polska.

Nowa, przyjazna dla klientów, organizacja sklepu

Oferta produktowa w supermarkecie Carrefour Kozienice została powiększona i zreorganizowana w taki sposób, aby klienci jak najłatwiej i najprzyjemniej mogli korzystać z usług oferowanych przez Carrefour. Każdy z działów charakteryzuje się wyrazistą kolorystyką i aranżacją przestrzeni, przejrzystością oferty oraz wyjątkową estetyką, która przejawia się w dbałości o szczegóły aranżacji poszczególnych stoisk.

Na szczególną uwagę zasługuje nowa aranżacja przestrzeni i kolorystyki podkreślająca estetykę stoisk i kolory eksponowanych towarów. Dodatkowo, poprzez zastosowanie nowego oświetlenia w doskonały sposób pokazano ofertę produktów, uwidaczniając ich wszelkie walory. Co więcej, poszerzone zostały m.in. dział przemysłowy, dział ogrodniczy, dział AGD czy dział tekstylia. Powiększenie powierzchni supermarketu dało możliwość stworzenia dodatkowego miejsca na produkty z oferty promocyjnej oraz sezonowej. Targ świeżości daje natomiast klientom jeszcze szerszy wybór warzyw i owoców. Nowością wprowadzoną w ramach modernizacji jest również dział oferujący świeże ryby. W sklepie wprowadzona została także sprzedaż tradycyjnych wyrobów drobiowych, dzięki której klienci Carrefour mogą cieszyć się świeżymi produktami, sporządzonymi tradycyjnymi metodami.

Supermarket Carrefour w Kozienicach zaprasza swoich klientów do zapoznania się i skorzystanie z bogatej oferty promocyjnej, która obowiązuje już od 2 października.

Carrefour

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.