Razowy Kwas Chlebowy – Naturalny sposób na orzeźwienie

Razowy Kwas ChlebowyRazowy Kwas Chlebowy, bo o nim mowa, to naturalny, bezalkoholowy napój gazowany. Przygotowywany na bazie zbóż i w 100% z naturalnych składników zaskakuje smakiem i zdobywa zwolenników wśród dzieci i dorosłych.

To właśnie dzięki zawartości zbóż ma charakterystyczny, lekki posmak chleba ze słodką i kuszącą nutą karmelu. Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników i aromatów,  dlatego jest wartościowy dla naszego organizmu. Ale przede wszystkim – jest smaczny! Nie tylko doskonale orzeźwia i gasi pragnienie, jest także alternatywą dla konsumentów szukających doskonałego i naturalnie gazowanego napoju dla całej rodziny. Produkt dostępny w 3 wariantach smakowych: klasyczny, żurawinowy i śliwkowy trafił już na półki sklepowe w całej Polsce. Wersje smakowe powstały na bazie naturalnych soków z owoców.

Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Zwracamy uwagę na etykiety, sprawdzamy skład poszczególnych produktów spożywczych, wybieramy te, które są naturalne i nieprzetworzone. Cenimy  produkty pozbawione sztucznych składników, wybierając takie, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Szukamy wartościowych odpowiedników. Razowy Kwas Chlebowy – naturalnie gazowany napój to alternatywa dla przesłodzonych, kolorowych, gazowanych propozycji, po które tak często sięgamy w naszych domach. Przyzwyczajenie i nawyki wiążą się w tym przypadku z wyborem nie zawsze korzystnym dla zdrowia czy dobrego samopoczucia. Sztuczne barwniki, aromaty i ulepszacze to podstawowa zawartość popularnych napojów gazowanych. Dlatego zamiast sztucznych napojów warto spróbować czegoś nowego, opartego o tradycyjną i znaną od pokoleń recepturę. Razowy Kwas Chlebowy świetnie sprawdza się jako codzienny napój dla całej rodziny.

Produkt zaskakuje smakiem, dlatego zwolennicy nowości sięgną z zainteresowaniem po butelkę.  Zawartość szybko przekonuje bo dostarcza intrygujących i złożonych doznań smakowych, a te powodują, że ma się ochotę sięgać po kolejną porcję. Napój jest doskonałym wyborem dla osób, które dbają o dietę swoją i swojej rodziny – świadomie wybierają produkty najlepszej jakości, ale ważny jest dla nich odpowiadający wszystkim smak.  Razowy Kwas Chlebowy to inspirowany tradycją naturalny, gazowany napój  dla wszystkich.

Dostępne produkty:

  • Razowy Kwas Chlebowy, klasyczny
  • Razowy Kwas Chlebowy, z dodatkiem soku z żurawiny
  • Razowy Kwas Chlebowy, z dodatkiem soku ze śliwki


Cena:
 ok. 3,80 zł

Van Pur

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.