Nowe smaki batonów BA! marki Bakalland

Linia batonów BA! została wzbogacona o kolejne trzy wyszukane smaki. Do znanych już wszystkim ba!tonów z płatków owsianych, ziaren pszenicy oraz dodatku najwyższej jakości bakalii – żurawiny i pomarańczy, jabłka i rodzynek oraz banana dołączyły kolejne – z dodatkiem suszonych moreli, orzechów arachidowych i laskowych oraz suszonej śliwki.

Ba!tony zbożowe od Bakalland to najlepsza propozycja na podarowanie sobie odrobiny wyszukanej przyjemności, odpowiedź na uczucie głodu pomiędzy posiłkami, bakaliowy zastrzyk energii i wartości odżywczych wprost z natury… to po prostu ba!rdzo ba!kaliowe ba!tony od Ba!kalland. Ich unikalny smak pozwoli cieszyć podniebienie i czerpać radość z jedzenia.

Nowe smaki Ba! skomponowane na bazie naturalnych składników – gwarantowanej przez Bakalland najwyższej jakości oraz starannie wyselekcjonowanych ba!kalii:

BA! śliwkaBa! morela – to propozycja, która zaintryguje wielbicieli letnich owoców. Porywające w smaku, słodkie, suszone morele z dodatkiem najwyższej jakości zbóż zaklęte w  batoniku to idealna  przekąska w codziennym pędzie.  Całość tworzy zupełnie nowy wymiar doznań, który sprawi, że przez chwilę poczujemy się jak w upalny letni dzień.

BA! orzechBa! orzech arachidowy i laskowy – jest kompozycją stworzoną z myślą o miłośnikach klasycznych  smaków. Arachidowo-laskowy Ba! to idealne połączenie chrupiących i dorodnych orzechów z płatkami owsianymi. Dobrze znany i lubiany przez wszystkich orzechowy smak kojarzący się z domową atmosferą, przeniesie nas myślami do naszego ulubionego fotela, w którym jak nigdzie indziej na świecie potrafimy się zrelaksować.

BA! morelaBa! śliwka – delikatne, a do tego niezwykle sycące połączenie suszonej śliwki i zbóż., Idealna, pełnowartościowa przekąska, która pozwoli każdemu smakoszowi cieszyć się bogactwem doznań i wyrazistym smakiem na co dzień, a nie tylko od święta. Zapach rodzimych sadów i smaki jesieni zaklęte w pożywnym batonie.

Ba!kaliowe ba!tony Ba! od Bakalland to propozycja dla osób,  które cenią naturalne smaki, dbają o codzienną dietę, świadomie dokonują wyborów żywieniowych  i szukają rozsądnej alternatywy dla słodyczy. Stworzone przez lidera rynku bakalii, gwarantują najwyższą jakość surowców i wyszukany smak, który odpowiada na aktualne potrzeby i trendy rynku. Ba!kaliowe ba!tony Ba! wyśmienicie sprawdzą się jako energetyczny impuls z o poranku, wyszukany deser po lunchu, chwila relaksu podczas niezwykle aktywnego dnia pracy lub jako dodatkowa dawka energii pomiędzy zajęciami w szkole lub na uczelni. Wystarczy chwila, by sięgnąć po małe przyjemności i rozkoszować się bogactwem ba!kaliowych smaków zaklętych w ba!tonach Ba! od Ba!kalland. Teraz do wyboru: śliwka, morela, orzech arachidowy i laskowy.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.