Herbatniki BeBe Jutrzenka w nowym opakowaniu

BeBe JutrzenkaHerbatniki BeBe marki Jutrzenka zyskały nowe, odświeżone opakowanie. Produkt jest dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od czerwca br.

BeBe marki Jutrzenka to herbatniki stworzone z myślą o najmłodszych konsumentach. Chrupiące ciasteczka o delikatnym smaku przygotowano w oparciu o klasyczną recepturę. Herbatniki zakończone charakterystycznymi ząbkami nie kruszą się i z łatwością zmieszczą się w małej dłoni.

Herbatniki BeBe Jutrzenka są idealną przekąską między posiłkami. Mogą również posłużyć jako dodatek do potraw dla najmłodszych. To pożywny i smaczny poczęstunek do serwowania o każdej porze dnia. Idealnie sprawdzą się w domu, podroży, na spacerze oraz w postaci gryzaka w okresie ząbkowania.

Herbatniki BeBe Jutrzenka mają odmienioną szatę graficzną. Design opakowania jest teraz bardziej nowoczesny i dostosowany do grupy docelowej. Znajduje się na nim podobizna sympatycznego, uśmiechniętego misia.

BeBe marki Jutrzenka to praktyczny wybór. Pakowane po cztery sztuki, zajmują mało miejsca, łatwo je spakować i mieć zawsze pod ręką, gdy dziecko ma apetyt na małe co nieco.

Produkt: Herbatniki BeBe
Gramatura: 16g
Cena detaliczna: ok. 0,40 zł

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.