182 supermarket Intermarché w Polsce

IntermarcheW ramach rozwoju Grupy Muszkieterów na wschodzie Polski, 19 lipca  został otwarty supermarket Intermarché w Białej Podlaskiej. Jest to 4 supermarket spożywczy sieci w województwie lubelskim i 182 w Polsce.

Intermarché w Białej Podlaskiej został zbudowany na miejscu starego młyna, według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ekspozycję produktów.  Powierzchnia sprzedaży supermarketu liczy 1298 m2Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał czy mięso.

Placówka oferuje świeże ryby, mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur przez rodzimych masarzy.

To, co wyróżnia Intermarché wśród lokalnej konkurencji to szeroka gama produktów marek własnych, z których już ponad 1.300 wyróżnionych jest certyfikatem Selection – gwarancją najwyższej jakości oraz docenionych w plebiscycie „Doceń Polskie”. Dodatkowo produkty te oznaczane są Dietogramem – wizualną informacją o ich walorach odżywczych. Produkty własne Grupy Muszkieterów są tańsze od marek konkurencyjnych średnio o 20%. Ponadto tylko w supermarkecie Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie około 22 000 produktów znajdą się także produkty bio i ekologiczne.

Na terenie sklepu funkcjonuje 7 kas. Przed supermarketem Intermarché znajduje się bezpłatny parking na 116 miejsc postojowych. Intermarché jest zarejestrowany w Białej Podlaskiej, co oznacza że tutaj będą płacone wszystkie podatki.

Grupa Muszkieterów dokłada wszelkich starań, by Intermarché było miejscem najbardziej przyjaznym zarówno klientom jak i pracownikom. Dla Białej Podlaskiej nowy sklep to nie tylko kolejne miejsce, gdzie można zrobić zakupy. Dla 59 pracowników nowy market, to nowe miejsce pracy. Właściciele supermarketu prowadzili rekrutację wspólnie z Urzędem Pracy. Zatrudniono osoby, które miały odpowiednie przygotowanie zawodowe oraz były bez pracy.

Intermarché

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.