Atrakcyjny konkurs z Ginem Lubuskim

Nieważne czy wybierasz się na pieszą samotną wycieczkę, czy na szaloną wyprawę z przyjaciółmi, GIN LUBUSKI będzie wspaniałym kompanem.

Konkurs Zabiorę GIN LUBUSKI do... ulotka

GIN LUBUSKI uwielbia podróże i poznawanie nowych miejsc. Widział już wiele, Ty pokaż mu jeszcze więcej! Zabierz go w podróż i napisz o tym!

Europejskie stolice czy małe polskie miasteczko? Górskie szlaki a może słoneczna nadmorska plaża? Rowerowa wycieczka po okolicy czy dalekie egzotyczne podróże? Puść wodze fantazji i weź udział w konkursie. Kup dowolny Gin Lubuski (zachowaj paragon) i opowiedz na pytanie konkursowe: Dokąd zabrałbyś swój Gin Lubuski i dlaczego właśnie tam?

Do wygrania: voucher na wakacje o wartości 5.000 złotych oraz 50 praktycznych walizek na kółkach, a dla każdego uczestnika nagroda gwarantowana – gra Drinks Master na smartfony z systemem Android lub iOS.

 

Konkurs trwa od 1.07.2013 do 31.08.2013, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ginlubuski-konkurs.pl/wejscie

Vinpol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, Gin, Gin Lubuski
CIN&CIN tricolore
Limitowana edycja wermutów CIN&CIN

CIN&CIN OranCini, CIN&CIN LemonCini oraz CIN&CIN Cherry - oto nowa, unikatowa kolekcja wermutów CIN&CIN na sezon letni, która trafi na...

Zamknij