Pięć nowych sklepów Spar w czerwcu

SPAR

fot. SPAR

W ubiegłym miesiącu sieć SPAR Polska otworzyła pięć nowych placówek handlowych w Rzeszowie, Dębowcu, Iwoniczu, Księżpolu oraz w Szczebrzeszynie. Tym samym aktualna liczba sklepów sieci obejmuje 131 placówki na terenie całego kraju.

Sklepy w Rzeszowie, Iwoniczu i Księżpolu uruchomiono w formacie SPAR, natomiast obiekty w Dębowcu i Szczebrzeszynie ze względu na zajmowaną powierzchnię przyjęły format Express. W pierwszym półroczu SPAR Polska otworzyła 22 nowe placówki. Dynamiczny rozwój sieci SPAR Polska podyktowany jest strategią, która zakłada otwarcie 54 nowych sklepów do końca bieżącego roku.

Czerwcowe otwarcia przebiegły zgodnie z planem i już obserwujemy, że niedawno uruchomione sklepy dobrze prosperują, a klienci z entuzjazmem przyjmują ofertę SPAR. Otwarcie każdego nowego sklepu jest dla nas ważnym wydarzeniem i każdorazowo starannie się do niego przygotowujemy, jednak wśród otwartych w czerwcu pięciu obiektów, jest placówka, którą darzymy szczególnymi względami. Jest to sklep w Rzeszowie przy ulicy Twardowskiego 9, znajdujący się na parterze nowej siedziby SPAR Polska. Zdecydowaliśmy, że będzie on funkcjonował jako nasz wzorcowy sklep w formacie SPAR. Mamy nadzieję, że inne placówki chętnie będą brały z niego przykład.

– mówi Andrzej Figiel, wiceprezes zarządu SPAR Polska.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.