Sklep Spar w Szczebrzeszynie otwarty

SPAR SzczebrzeszynW Szczebrzeszynie 29 czerwca nastąpiło otwarcie nowego sklepu pod szyldem SPAR. Placówka handlowa o powierzchni 110m² i formacie EXPRESS jest piątym sklepem, jaki sieć uruchomiła w minionym miesiącu.

Mimo że sklep SPAR w Szczebrzeszynie położony jest na uboczu miasta przy drodze krajowej nr 74, otwarcie placówki cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy wraz z rodzinami licznie przybyli, by wziąć udział w wydarzeniu.

Jestem bardzo zadowolony z frekwencji podczas otwarcia. Handlem zajmuję się od 1997 roku, ale dawno nie widziałem tak zadowolonych klientów, którzy z taką chęcią i radością robią zakupy. Opinie, jakie od nich otrzymuję są wyłącznie pozytywne. – dodaje. – Ja sam również widzę kolosalną różnicę w stosunku do działań, jakie prowadziłem do tej pory. Od grudnia 2012 roku poszukiwałem alternatywy dla dotychczasowej sieci. Dostawałem bardzo dużo ofert i mogę powiedzieć, że zainteresowanie moim punktem było naprawdę duże. Oferta SPAR Polska niewątpliwie była najlepsza, co zgodnie potwierdzali inni franczyzobiorcy tej sieci w niezależnych rozmowach, jakie z nimi przeprowadzałem – mówi. – Cieszę się z podjętej decyzji – dziś sam mogę wystawić sieci dobrą opinię i wziąć odpowiedzialność za swoje słowa. Współpraca ze SPAR to przede wszystkim pomoc na wielu płaszczyznach, dobre przygotowanie sklepu pod każdym względem i dobre ceny, które sprawiają, że klienci chętnie robią zakupy.

Z pewnością produkty marki własnej SPAR dają nam przewagę nad innymi lokalnymi sklepami. Konkurujemy z dużymi, ogólnopolskimi sieciami, jednak konsumenci przychodząc do SPAR chwalą nasze ceny. W ciągu tych kilku dni zaobserwowałem zainteresowanie produktami marki własnej SPAR i widzę, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu asortyment.

– mówi Maciej Wnuk, Właściciel sklepu SPAR w Szczebrzeszynie.

Oprócz standardowego asortymentu, jaki znajduje się w sklepach SPAR, sklep w Szczebrzeszynie ma w swojej ofercie również szeroki wybór produktów marki własnej SPAR. Klienci, zwłaszcza w tak niewielkich miejscowościach, poszukują produktów o dobrej jakości i w przystępnej cenie, która zbytnio nie obciąży ich portfela. SPAR w swoich działaniach kieruje mocno stawia na rozwój segmentu marki własnej.

Otwarciu sklepu w Szczebrzeszynie towarzyszyły liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Dla uczestników otwarcia przygotowano specjalny poczęstunek w formie grilla i zorganizowano dyskotekę.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.