Herbaty Owocowy Ogród od Irving

Owocowy Ogród to pyszne owocowo-ziołowe herbatki od marki IRVING. Linię tworzą cztery oryginalne kompozycje: Wiśnia i Mięta, Jagoda i Limetka, Hibiskus i Pomarańcza oraz Malina
i Granat. Wszystkie urzekają aromatem i oczarowują smakiem – także na zimno!

Tego lata marka IRVING zaprasza do niezwykłego ogrodu, w którym czekają na nas soczyste owoce i świeże, pachnące latem zioła. Smakowite owocowo-ziołowe kompozycje zostały przygotowane przez herbacianego kipera IRVING z najwyższej jakości naturalnych składników. Herbatki Owocowy Ogród IRVING doskonale smakują zarówno na ciepło, jak i na zimno. Podane z kilkoma kostkami lodu w jedną chwilę zmienią się w pyszny, orzeźwiający napój. Można je śmiało podawać dzieciom, ponieważ nie zawierają teiny, a naturalna słodycz z owoców sprawia, że nie trzeba dodawać do nich cukru!

Mocno owocowy smak herbatek Owocowy Ogród podkreślają niezwykle apetyczne i bardzo nowoczesne opakowania. W każdym znajduje się 20 torebek herbatki owocowo-ziołowej w specjalnej, chroniącej aromat papierowej torbie. Wszystkie herbatki z linii Owocowy Ogród pakowane są ręcznie.

Irving Owocowy Ogród - Mięta i WiśniaHerbatka Owocowy Ogród WIŚNIA I MIĘTA to niezwykle orzeźwiająca kompozycja aromatycznych wiśni z miętą, która doskonale chłodzi, intensywnie pachnie i pysznie smakuje. To wyjątkowo świeża, owocowo-ziołowa herbatka – idealna na letnie, upalne dni!

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki owocowo-ziołowej.

Rekomendowana cena: 4,99 zł

 

Irving Owocowy Ogród - Jagoda i LimetkaHerbatka Owocowy Ogród JAGODA I LIMETKA to oryginalne połączenie leśnych jagód z orzeźwiającą limetką. Urzeka łagodnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Tej unikalnej, naturalnie owocowej kompozycji po prostu nie sposób się oprzeć!

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki owocowo-ziołowej.

Rekomendowana cena: 4,99 zł

 

Irving Owocowy Ogród - Hibiskus i PomarańczaHerbatka Owocowy Ogród HIBISKUS I POMARAŃCZA to egzotyczne połączenie kwiatów hibiskusa ze słodką pomarańczą. Ta oryginalna mieszanka urzeka smakiem i mocnym, owocowym aromatem.

Jest doskonała na zimno!

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki owocowo-ziołowej.

Rekomendowana cena: 4,99 zł

 

Irving Owocowy Ogród - Malina i GranatHerbatka Owocowy Ogród MALINA I GRANAT to smakowita kompozycja polskich malin z egzotycznym, słodkim granatem. Zachwyca subtelnym smakiem i świeżym aromatem. To pysznie owocowa kompozycja, której nie trzeba dosładzać!

Opakowanie zawiera 20 saszetek herbatki owocowo-ziołowej.

Rekomendowana cena: 4,99 zł

Irving

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.