Wędliny premium marki Gobarto

Producent marki Gobarto wprowadził do swojej oferty nowe wędliny. Pachnie świeżością, jest swojsko i pysznie.

Nowości produktowe Gobarto zawierają Szynkę kruchą, Kiełbasę z szynki, Kiełbasę wędzoną ze smakiem, Kiełbasę szynkową luksusową oraz Pasztet wiejski.

Gobarto szynka kruchaSzynka krucha

Produkt poddany obróbce parzenia, wędzenia oraz pieczenia. Soczysty i kruchy, wykonany z najlepszych części szynki wieprzowej. Dzięki długiemu procesowi pieczenia w piecu ma wyjątkowe walory smakowe oraz niepowtarzalny kolor. Taki produkt może zostać podany sam, bez żadnych dodatków i zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta kulinarne.

Gobarto kiełbasa z szynkiKiełbasa z szynki

Grubo rozdrobniona, wędzona i parzona kiełbasa wytworzona ze szlachetnych części szynki wieprzowej (90% szynki wieprzowej w wyrobie gotowym). Dodanie w procesie peklowania specjalnie dobranych przypraw, zapewnia niepowtarzalne walory smakowo-aromatyczne. Produkt, formowany w kształt wianka.  Jest to doskonała przekąska oraz pyszny dodatek do wysmakowanych dań.

Gobarto kiełbasa wędzona ze smakiemKiełbasa wędzona ze smakiem

Produkt zawiera tylko najlepsze kawałki wieprzowych mięs i wiejskie przyprawy a podczas procesu wędzenia obserwowany jest tak, aby zostawić w nim trochę tłuszczu i odpowiednio podsuszyć, dzięki czemu będzie rozpływał się podczas jedzenia. Produkt, o ciekawym smaku, kruchy, łamie się z charakterystycznym trzaskiem.

Kiełbasa szynkowa luksusowa

Wyjątkowa kiełbasa, o zawartości 76% mięsa wieprzowego, grubo rozdrobniona, wędzona oraz parzona. Wzbogacona została kompozycją bardzo drobno posiekanych przypraw. Posiada osłonkę białkową, przewiązaną sznurkiem, która łatwo się zdejmuje.

Gobarto pasztet wiejski foremkaPasztet wiejski

Delikatny pasztet, pieczony według tradycyjnej receptury z najlepszej jakości mięs wieprzowych z dodatkiem wątroby wieprzowej oraz typowych dla tego typu produktów przypraw i ziół. Całościowy udział surowców wieprzowych w wyrobie gotowym stanowi – 94%. Posiada smak oraz aromat pasztetu wypiekanego w domu. Powierzchnia pasztetu pokryta jest charakterystyczną, dobrze wypieczoną, smaczną kruszonką, która doskonale współgra z lekką konsystencją, która pozwala również na krojenie w plastry. Pasztet zapakowany w domowe drewniane foremki w kształcie małego chlebka, wyłożone pergaminem.

Gobarto

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.