Spar otwiera kolejne sklepy

SPAR Rzeszów ulica Twardowskiego

fot. SPAR / na zdjęciu sklep przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie

Wraz z początkiem czerwca SPAR Polska otworzył dwie nowe placówki – w Rzeszowie oraz w Dębowcu. Kolejne otwarcia sklepów SPAR są dowodem intensywnego rozwoju i postępującej ekspansji sieci.

Sklep w Rzeszowie o powierzchni ok. 370 m² powstał w formacie Supermarket SPAR. Jest to nowa, znakomicie wyposażona placówka, w której klienci znajdą bogaty asortyment produktów spożywczych, chemicznych oraz kosmetycznych, a także duży wybór produktów marki własnej.

Prowadzę w sumie osiem sklepów SPAR. Jednak bez wsparcia i pomocy zarówno ze strony SPAR Polska, jak i naszego dystrybutora – Bać-Polu – nie byłoby to możliwe. Sieć SPAR charakteryzuje liberalność w relacjach z franczyzobiorcami przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego partnerstwa. Myślę, że właśnie ta równowaga pozwala mi myśleć o następnych otwarciach i przyciąga kolejnych franczyzobiorców chcących przyłączyć się do sieci.

– mówi Kazimierz Myrda, właściciel Supermarketu SPAR w Rzeszowie.

SPAR Dębowiec

fot. SPAR / na zdjęciu obiekt w Dębowcu

Drugi sklep zlokalizowany w Dębowcu o powierzchni 180 m² powiększył natomiast liczbę sklepów w formacie SPAR Express. Mieszkańcy Dębowca i okolic zyskali nowoczesne miejsce, gdzie sprawnie i szybko zrobią zakupy pierwszej potrzeby na w pełni zaopatrzonych stanowiskach piekarniczo-cukierniczym, nabiałowym, owocowo-warzywnym, chemiczno-kosmetycznym oraz monopolowym.

Jest to już mój trzeci sklep SPAR. Jeśli chodzi o współpracę z siecią SPAR, to możemy liczyć nie tylko na pomoc w zaopatrzeniu, szkoleniach i kwestiach związanych z prowadzeniem sklepu, ale również na aktywną pomoc w poszukiwaniu lokalizacji pod nowe sklepy – co jest miłą odmianą po poprzednim franczyzodawcy, który takiej formy pomocy nie oferował.

 mówi Paweł Rzońca, właściciel SPAR Express w Dębowcu.

Otwarcia sklepów SPAR w Rzeszowie i Dębowcu były połączone ze specjalnymi atrakcjami z okazji Dnia Dziecka. Konkursy, drobne upominki i słodkości przygotowano jednak nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy. Wszyscy biorący udział w otwarciu również mieli okazję spróbować produktów regionalnych oraz wypieków dostępnych w sklepach SPAR.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.