Margaryna Śniadaniowa z Masłem od Bielmaru

Bielmar Margaryna śniadaniowa z masłemZakłady Tłuszczowe Bielmar wprowadzają na rynek nowy produkt – margarynę „Śniadaniową z Masłem”.

Produkt jest nowością Z.T. „Bielmar” przygotowaną dla miłośników świadomego, wygodnego odżywiania i smacznych potraw. Śniadaniową wyróżnia dodatek naturalnego masła i bogate walory smakowe produktu. Duża zawartość kwasów Omega-3 stawia margarynę wśród ważnych źródeł tych niezbędnych związków w naszej diecie.

Śniadaniowa z masłem przeznaczona jest do smarowania pieczywa i potraw wymagających wzbogacenia dodatkiem tłuszczu: gotowana kukurydza, pieczony ziemniak, grillowany pstrąg, chrupiąca grzanka, czy ciepły tost.

Spółka „Bielmar” wprowadza produkt w nowoczesnym, kwadratowym opakowaniu. Zielony kolor dominujący w grafice „Śniadaniowej z Masłem” przypomina o wiośnie i nowej dawce energii.

Sugerowana cena margaryny „Śniadaniowej z Masłem” to 2,60 zł za kubek 500 g.

Bielmar

1 koment.

  • tom
    7 Lip 2013 | URL komentarza | Odpowiedz

    w TescoHito w KR “nofa” sniadaniowa z masle po prawie 5 zeta:( niowe opakowanie, nef dizajn, …czy mi to do zarcai potrzebne? panowie depile z markekinku z BB? Niestety, zycze lezakowania, az do zepsucia sie na polkach, bede szukal innych ofert, ale juz nie z Biel-Zdziercy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bielmar, Margaryna, Margaryna Śniadaniowa
Margaryna Palma z murzynkiem
Bielmar reklamuje margarynę Palma

23 listopada br. wystartowała wizerunkowa kampania reklamowa margaryny kulinarnej Palma z Murzynkiem - sztandarowej marki z portfolio Zakładów Tłuszczowych „Bielmar”. Kompleksowe działania...

Zamknij