Żelki Frugo w reklamie sieci Żabka

FRUGO Białe Żelki

fot. FoodCare

Zielone? Czarne? Białe? Wszystkie! FRUGO Żelkom nie trzeba się opierać. Najdłużej oczekiwany kolor żelek FRUGO wreszcie wylądował. I to od razu w reklamie TV marketu Żabka! (Nie)grzeczna biel wraz z mieszanką mocno owocowego smaku skusi każdego amatora egzotycznej atmosfery. FRUGO żelki są dostępne od teraz w sieci marketów Żabka, w promocyjnej cenie 1,99 zł.

FRUGO Żelki w energetycznych kolorach: czarnym i zielonym podbijają serca FRUGO fanów. Paleta barw FRUGO została niedawno urozmaicona o (nie)winny biały kolor. W małych żelkach-butelkach zamknięto pociągający słodki mix tropikalnych owoców. W tym unikalnym połączeniu anielską słodycz gwarantują delikatny ananas, zakręcony banan i zczilowany kokos, zaś nutkę kwaśnego orzeźwienia dodaje kuszące liczi. Białe żelki FRUGO występują w przyrodzie wyłącznie na pólkach w sieci Żabka.

FRUGO żelki dostępne są w 100-gramowych opakowaniach z przezroczystym frontem odsłaniającym zawartość torebki. Promocyjna cena detaliczna w sieci Żabka wynosi 1,99 zł. Promocja trwa do 23.04.2013r.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.