Kolejny SPAR w Jaśle

Spar Jasło

fot. Spar

W miniony weekend w Jaśle miało miejsce otwarcie kolejnego sklepu pod szyldem SPAR. Placówka należąca do  spółki Bać – Pol Detal jest zlokalizowana przy ulicy  ul. Jana Pawła II 39 a w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Handlowej Jasło.

W uroczystym otwarciu, które odbyło się w piątek wzięli udział:  Prezes Grupy Kapitałowej Bać Pol  – Leszek Bać, Zarząd SPAR – Wojciech Bystroń, Andrzej Figiel oraz Zarząd Bać Pol Detal – Małgorzata Puc i Roman Materna. Pojawili się również przedstawiciele władz lokalnych: burmistrz Jasła Andrzej Czarnecki i starosta jasielski Adam Kmiecik. SPAR bowiem często współpracuje z lokalnymi władzami.

Taka współpraca przynosi obopólne korzyści. Gdy organizowaliśmy targi pracy i poszukiwaliśmy pracowników pozwolono nam to zrobić na terenie urzędu. Władze zdawały sobie sprawę, że w ten sposób działamy na rzecz zmniejszenia bezrobocia. Poza tym wiadomo, że sprawy urzędowe mogą ciągnąć się bardzo długo. Dobra współpraca pozwala skrócić ten czas do minimum. Przy planowaniu inwestycji to bardzo istotny element. Poza tym chcemy, żeby marka SPAR kojarzyła się nie tylko ze sklepami, ale również była symbolem integrowania się społeczeństwa na poziomie lokalnym.

– mówi Roman Materna, Wiceprezes Bać-Pol Detal.

Na pierwszych dziesięciu klientów, którzy zjawili się w sklepie w sobotę czekały upominki, a na wszystkich przygotowane specjalnie na uruchomienie placówki atrakcyjne promocje cenowe i degustacje produktów regionalnych.

Sklep w Jaśle charakteryzuje doskonała lokalizacja w pobliżu centrum handlowego. Ma on powierzchnię 540 metrów kwadratowych i należy do formatu Supermarket SPAR.  W sklepie znajdują się trzy stanowiska kasowe a klienci mogą dokonywać  zakupów w działach nabiałowym, piekarniczym, owocowo – warzywnym, chemiczno  – kosmetycznym, mięso – wędliniarskim i monopolowym.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.