“Szybko z patelni” – smaczny obiad dla całej rodziny zaledwie w 15 minut

Szybko, smacznie i ciekawie. Tak można w trzech słowach określić nowy produkt firmy Lubella ‑ „Szybko z patelni”. Trzy wyśmienite, inspirujące propozycje od Lubelli pozwolą w 15 minut stworzyć dania, które zadowolą tych, którzy cenią prawdziwą, pełną smaku kuchnię makaronowąDo przygotowania wystarczy jedna patelnia. Produkt pojawi się na półkach sklepowych w marcu w cenie 4,99 zł.

Lubella

Lubella „Szybko z patelni” to nowość dostępna w trzech wariantach smakowych: „Pikantne Rurki”, „Świderki z pieczarkami” oraz „Świderki w szpinaku”. Każda z nich zawiera wysokiej jakości makaron z pszenicy durum od Lubelli oraz przyprawy potrzebne do przygotowania aromatycznego sosu.

Lubella „Szybko z patelni” to danie, które nie wymaga dużego nakładu pracy, czasu, ani wyjątkowych zdolności kulinarnych. Jego przygotowanie jest bardzo łatwe i zajmuje zaledwie 15 minut. To danie na jedną patelnię, więc ilość potrzebnych naczyń została zredukowana do absolutnego minimum. Wystarczy podsmażyć ulubione warzywa i mięso, wsypać prawdziwy makaron i przyprawy z opakowania, całość zalać gorącą wodą, a następnie dusić przez około 10 minut. Pyszne makaronowe danie jest gotowe już w 15 minut! Nowa propozycja Lubelli z pewnością zaoszczędzi czas wszystkim zapracowanym, którzy chcą jadać rodzinne posiłki, pomimo napiętego grafiku.

Makaron z pszenicy durum oraz składniki do sosu umieszczone są w oddzielnych saszetkach opakowania. Na jego odwrocie można znaleźć ciekawe propozycje szybkich makaronowych posiłków, które z pewnością zadowolą podniebienie każdego z członków rodziny. To wspaniała inspiracja na wspólne  obiady z makaronem w roli głównej.

Polacy uwielbiają dobre jedzenie i coraz częściej próbują też eksperymentować w kuchni – szukając ciekawych pomysłów na dania. Świadczy o tym popularność kulinarnych kolumn w magazynach kobiecych, rosnąca liczba blogów oraz programów telewizyjnych o tematyce promującej samodzielne przygotowywanie posiłków.  Obok tradycyjnej kuchni pojawiają się nowe trendy związane z przyrządzaniem i spożywaniem posiłków. Bardzo ważnym czynnikiem jest smak, ale także wygoda i szybkość przygotowania posiłku. Makaron to doskonały produkt, pozwalający stworzyć smaczne i atrakcyjne danie – zazwyczaj nie wymagające wysokich umiejętności kulinarnych. To bardzo ważne dla Polaków, którzy mają coraz mniej czasu nie tylko na przygotowywanie posiłków, ale także na budowanie relacji z bliskimi. Co więcej, z obserwacji rynku wynika, że gros z nas poświęca wolne chwile na wypełnianie tzw. obowiązków domowych.

Jednak mimo tych trudności Polacy nadal chcą się dobrze odżywiać i jeść posiłki przy wspólnym stole. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia pielęgnacji wartości rodzinnych oraz dbałości o właściwe odżywianie. Każdy dietetyk przyzna, że dla zdrowia istotna jest nie tylko częstotliwość i forma spożywanych posiłków, ale także to, co na ten przysłowiowy talerz kładziemy. Makarony są doskonałym źródłem węglowodanów, więc powinny być podstawą naszej codziennej diety. Dodatek produktu białkowego oraz warzyw, olejów roślinnych dopełni całość pełnowartościowego posiłku.

„Szybko z patelni” to nowa propozycja od Lubelli, która jest receptą na smaczny, posiłek dla zabieganych.

Gramatura dla poszczególnych wariantów smakowych:

Pikantne Rurki (186g)
Świderki z pieczarkami (186g) 
Świderki w szpinaku (184g).

Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł

 

***
Lubella to lider na rynku makaronów w Polsce oraz znany producent wyrobów zbożowych m.in.: płatków śniadaniowych, mąki, kasz i paluszków, a także sosów i dań do makaronów. Produkty Lubelli charakteryzuje wysoka jakość, wyjątkowy smak i pewność efektu od ponad 130 lat. Lubella ciągle rozwija się i czerpie to, co najlepsze z polskiej tradycji oraz wzbogaca ofertę o produkty innowacyjne. Są one niejednokrotnie inspiracją dla eksperymentów w kuchni i zabawy ze smakiem. Marka jest ceniona zarówno przez handlowców, jak i konsumentów.

Lubella

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Dania makaronowe, Dania obiadowe, Gotowe dania, Lubella, Makaron, Producent makaronu
Arrighi Cannelloni - 250 gram
Cannelloni Arrighi – Oryginalny włoski makaron do pysznego i prostego dania Cannelloni rodem z włoskiego menu

Wśród klasycznych propozycji włoskiej marki Arrighi, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy makaronów, znajduje się makaron Cannelloni. Jest on podstawą...

Zamknij