Wkrótce otwarcie nowego hipermarketu Tesco Extra w Gliwicach

Tesco ExtraJuż za kilka dni pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym hipermarkecie Tesco Extra w gliwickim centrum handlowym Europa Centralna. Czeka na nich tysiące produktów. Nie zabraknie wyrobów lokalnych producentów oraz tanich produktów marki Tesco. W sklepie pracę znalazło 130 osób.

Na półkach nowego sklepu klienci znajdą ponad 30 000 produktów. Oferta składa się głównie z polskich produktów oraz wysokiej jakości produktów marki Tesco, sprawdzonych i polecanych przez znanego krytyka kulinarnego i podróżnika – Roberta Makłowicza. Są one alternatywą dla produktów znanych z dyskontów, zarówno pod względem ceny, jak i jakości.

Tesco Extra to niskie ceny, ale przy znacznie szerszej ofercie. W nowym sklepie klienci znajdą duży wybór świeżych ryb, wędlin i serów. Amatorzy nowinek technicznych będą zadowoleni z bogatej oferty stoisk ze sprzętem elektronicznym oraz telefonami, gdzie będzie można znaleźć m.in. Ipady, czy najnowszy model iPhone`a. Mamy też specjalną ofertę dla dzieci na stoisku Świat Dziecka.

– mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska.

W ofercie nowego sklepu Tesco Extra znalazły się także regionalne i lokalne wyroby w atrakcyjnych cenach. Dołączenie ich do oferty sklepu jest odpowiedzią na duże zainteresowanie klientów regionalnymi smakami. W sklepie znajdziemy m.in. smaczne pieczywo z piekarni „Sobczak”, wyroby cukiernicze z gliwickiej cukierni „Magda” oraz nabiał z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej „Głubczyce”.

Zaletami nowego hipermarketu są także długie godziny otwarcia (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) oraz możliwość opłacania rachunków przy kasach. Na szczególną uwagę zasługuje oferta usług finansowych Tesco – niskooprocentowana pożyczka czy karta kredytowa Visa Clubcard, która umożliwia zarówno płatności za zakupy, jak i zbieranie punktów Clubcard. Wszystkie formalności można załatwić przez telefon albo w punkcie Tesco Finanse, zlokalizowanym na terenie sklepu.

W nowym sklepie Tesco zatrudniło 130 mieszkańców Gliwic i okolic. Już teraz pracują oni w sklepie, przygotowując go na wielkie otwarcie dla klientów. Planowane jest ono na początek marca.

Tesco zapowiada, że to nie ostatnia inwestycja w regionie. Sieć cały czas poszukuje lokalizacji pod nowe sklepy – jest zainteresowana zarówno zakupem, jak i wynajmem działek lub obiektów handlowych.

Tesco

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.