Spar znowu powiększa liczbę swoich placówek

SPAR

fot. SPAR

Zgodnie z zapowiadaną strategią dynamicznego rozwoju sieć SPAR kontynuuje zwiększanie liczby placówek. Kolejne sklepy uruchomione zostały w miejscowościach Olszyny i Siedliska.

Sklep w miejscowości Olszyny zlokalizowany jest na stacji benzynowej przy trasie Tarnów – Nowy Sącz. SPAR Express – w takim bowiem formacie funkcjonuje uruchomiona placówka – posiada w swojej ofercie szeroki asortyment  produktów nabiałowych, mięsno – wędliniarskich i owocowo – warzywnych. Klienci mogą tam również dokonać zakupów na stoisku monopolowym i zaopatrzyć się w świeże pieczywo.

W Siedliskach w gminie Lubenia, oddano do użytku sklep w formacie Supermarket SPAR o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Poza pełnym asortymentem produktów spożywczych, nabiałowych, alkoholowych i wędliniarskich składa się na nią również aromatyczne pieczywo wypiekane w zainstalowanym w sklepie piecu.

Styczniowymi otwarciami rozpoczynamy realizację naszego planu, który zakłada uruchomienie w 2013 roku ok. 50 nowych sklepów. Oczywiście jest to plan minimum i nasz dział ekspansji zrobi wszystko, aby go przekroczyć.

 mówi Andrzej Figiel, Wiceprezes SPAR Polska.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.