Sukces Grey Goose w Wielkim teście czystych wódek!

Grey Goose Vodka

fot. Grey Goose

Wielki test czystych wódek miesięcznika LOGO już za nami. Członkowie redakcji oraz zaproszeni przez nich eksperci i sommelierzy ocenili jakość, smak oraz zapach wybranych wódek z Polski i z zagranicy. Francuska wódka Grey Goose zdobyła uznanie całego jury – trunek został jednym z dwóch zwycięzców testu.

Grey Goose po raz kolejny na podium!

Francuska wódka Grey Goose to niezwykle luksusowy trunek, którego walory smakowe od lat doceniane są przez światowych ekspertów oraz najbardziej wymagających koneserów. Grey Goose może poszczycić się oficjalnym tytułem Najlepiej Smakującej Wódki na Świecie, przyznanym przez amerykański Beverage Tasting Institute.

Do grona licznych wyróżnień przyznanych trunkowi dołączyło ostatnio zwycięstwo w Wielkim teście wódek czystych, organizowanym przez redakcję magazynu LOGO. Trunki testowali eksperci – Tomasz Kolecki-Majewicz, czterokrotny Mistrz Polski Sommelierów oraz Michał Niedźwiedzki, wykładowca Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów. Sędziowie oceniali wódki w trzech kategoriach: zapach, smak oraz wrażenia ogólne. Spotkanie przybrało formę „ślepego testu”, podczas którego jedynie kelner wiedział, jaki alkohol znajduje się w kieliszku. Najwyższe noty – pozostawiając konkurencję w tyle – zdobyły dwie wódki: polska „Młody Ziemniak” oraz francuska Grey Goose.

Niebiański smak Grey Goose

Grey Goose Wódka

fot. Grey Goose

Wódka Grey Goose zachwyciła jurorów wyjątkowym smakiem i aromatem: Zabrano nas do nieba niemalże z tą wódką. Absolutnie produkt klasy premium bądź superpremium. (…) Zapach zaskakująco powściągliwy, jest fajny, bardzo naturalny, owocowy, lekko korzenny, ale nienachalny. Smak wręcz przeciwnie: nienachalny, ale tak intensywny, tak trwały i tak szeroki – bo jest i balsamiczny i troszkę owocowy. Co najpiękniejsze: zero agresji. Wódka warta swojej ceny, niezależnie ile kosztuje.

– powiedział o trunku jeden z ekspertów, Tomasz Kolecki-Majewicz.

Nieskazitelny smak oraz najwyższa jakość wódki Grey Goose po raz kolejny zdecydowały o sukcesie francuskiego trunku. Serdecznie gratulujemy!

Dlaczego Grey Goose jest Najlepiej Smakującą Wódką na Świecie?

Grey Goose, luksusowa i ceniona na całym świecie wódka, tworzona jest w jednym celu – by być najlepiej smakującą wódką na świecie. Pochodzi z malowniczego rejonu Cognac, we Francji, słynącego z najlepszych ekspertów zajmujących się destylacją alkoholi. Grey Goose czerpie to co najlepsze z bogatej historii regionu, który znany jest z produkcji najwyższej klasy luksusowego jedzenia, win i innych alkoholi. W tradycji regionu Cognac to mistrz produkcji – mâitre de chai nadzoruje proces jej powstawania i zapewnia najwyższą jakość każdego etapu produkcji i finalnego produktu. Do produkcji Grey Goose wykorzystuje się wyłącznie najlepszą francuską pszenicę, tę samą której używa się do produkcji pysznych regionalnych wypieków, a pięciostopniowy proces destylacji zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku. Następnie czysta woda mineralna, przefiltrowana przez tamtejsze wapienie, jest mieszana z destylatem. W momencie kiedy alkohol osiągnie swój optymalny smak, mistrz produkcji – mâitre de chai jest usatysfakcjonowany. Grey Goose to wytworny alkohol o gładkim i subtelnym zapachu, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas degustacji.

Grey Goose

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.