Otwarcie Czerwonej Torebki w Warszawie

Czerwona Torebka Malbork

fot. Czerwona Torebka

W najbliższą sobotę (15 grudnia) odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego w Warszawie pasażu handlowego Czerwona Torebka. Obiekt zlokalizowany jest na Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Głębockiej z Magiczną. Jest to pierwsza inwestycja w województwie mazowieckim, będąca jednocześnie największą spośród dotychczasowych pod szyldem Czerwonej Torebki.

Pasaż w Warszawie składa się z 31 modułów, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 1772 mkw. Dla klientów udostępniono 116 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Wśród najemców Czerwonej Torebki w Warszawie znaleźli się sklep mięsny Zakładu Wierzejki, sklep owocowo-warzywny „Zieleniak”, piekarnio-cukiernia „Gorąco polecam”, „Apteka 24h”, a także sklep sieci typu convenience „Małpka Express”. Ponadto, w pasażu mieścić się będą również „Green Medica Rodzinne Centrum Medyczne”, „Pralnia OK”, kwiaciarnia „Kwiatoteka”, optyk „Galeria Widzenia”, sklep „1000 Drobiazgów” oraz „KAZUS Centrum Usług i Zabezpieczeń”. Klienci skorzystają też z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą „Filipkowo” oraz sklepu z bielizną „I love my body”. W warszawskiej Czerwonej Torebce dostępne będą lokale gastronomiczne „Domino’s Pizza”, pierogarnia „Pychotka” i „Kemer” Kebab. Na terenie pasażu znajdzie się również paczkomat InPost. Niebawem do portfela najemców dołączy zakład fryzjerski.

Dla pierwszych klientów pasażu przewidziane są specjalne atrakcje w klimacie świątecznym. Otwarcie pasażu rozpocznie się o godz. 12:00. Zimowo-świąteczną atmosferę zapewni obecność Świętego Mikołaja, z którym wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Każdy, kto w dniu otwarcia zdecyduje się odwiedzić Czerwoną Torebkę, będzie mógł skorzystać z rabatów i zniżek przygotowanych przez najemców pasażu, a także z darmowego, ciepłego poczęstunku.

Warszawska Czerwona Torebka dołączy do programu wsparcia sprzedaży „Kupujesz-Licytujesz”. Dzięki niemu Klienci, którzy zrobią zakupy za co najmniej 10 złotych, zyskają możliwość wzięcia udziału w licytacji atrakcyjnych przedmiotów za pośrednictwem portalu www.czerwoneaukcje.pl. Nagrody będzie można licytować także bezpośrednio w pasażu w dniu otwarcia.

O dobrą atmosferę podczas imprezy zadba zespół Red Bang z Witkiem Łukaszewskim na czele.

Podczas oficjalnej uroczystości otwarcia pojawi się tegoroczna olimpijka Paulina Gorycka – kolarka górska i szosowa. Od godziny 12:00 będzie rozdawać fanom autografy w sklepie rowerowym „AirBike” zlokalizowanym w pasażu.

Kolejnym obiektem w przygotowaniu w regionie jest Czerwona Torebka w Piasecznie przy ul. Puławskiej. Otwarcie inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał przyszłego roku. Do dyspozycji klientów zostanie oddany jednokondygnacyjny obiekt złożony z 9 modułów, o łącznej powierzchni 553 mkw. Wśród najemców znajdą się piekarnia, sklep mięsno-wędliniarski, apteka, sklep typu convenience, drogeria, kwiaciarnia oraz sklep zoologiczny.

Czerwona Torebka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.