Bio Ketchup łagodny​ Primaeco

Ketchup łagodny Bio Primaeco

fot. Primavika

Dla wszystkich, którzy cenią sobie wyraziste smaki, lubią przyprawy i dodatki, unikają jednak tradycyjnych sztucznych ulepszaczy, konserwantów i chemii marka PRIMAECO specjalizująca się w produkcji ekologicznej proponuje NOWOŚĆ –  Ketchup Łagodny BIO.

Produkt sporządzony jest z najwyższej jakości ekologicznych pomidorów. Zachwyca pełnym smakiem i wyjątkowo bogatym aromatem. Ketchup Primaeco posiada jakość BIO co znaczy, że został on przygotowany z warzyw niemodyfikowanych genetycznie, które uprawiane były bez użycia pestycydów i nawozów sztucznych. To ważna informacja dla tych, którzy chcą mieć pewność, że spożywane przez nich produkty pochodzą wprost z natury. Dodatkowo w Ketchupie łagodnym BIO Primaeco zwykły ocet zastąpiony został w 2/3 octem jabłkowym, który sam w sobie przyspiesza metabolizm organizmu oraz posiada właściwości oczyszczające.

Ketchup Łagodny BIO wzbogacony jest pieczołowicie dobranymi ziołami oraz starannie wyselekcjonowanymi przyprawami, które sprawiają, że potrafi idealnie doprawić każdą potrawę. Będzie doskonały zarówno do kanapek, tostów, zapiekanek jak i pizzy. Wzbogaci również sosy, dressingi i dipy a jego łagodny smak skomponuje się także z pieczonymi ziemniaczkami oraz innymi potrawami.

Nowoczesne, smukłe 320 gramowe opakowanie szklane Bio Ketchupu Primaeco, jest wygodne w przechowywaniu, utrzymuje świeżość produktu i wystarczy, aby doprawić wiele przysmaków, które dzięki temu staną się aromatyczne i niezwykle smaczne.

Producent: Primavika
Opakowanie: 320g
Cena: ok. 7,50 zł

Primavika

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.