Uszka z grzybami od Arrighi

Arrighi - włoskie uszka z grzybami - tortellini

fot. Index Food

Uszka z grzybami Tortellini – włoska uczta pachnąca borowikiem – codziennie i… na Święta!

Tortellini to włoska odmiana pierożków, które w krajach śródziemnomorskich cieszą się od wieków niesłabnącą popularnością. Od klasycznych pierogów różni je przede wszystkim rozmiar – tortellini są znacznie mniejsze, zbliżone do polskich uszek, a także ciasto – jest bardzo cienkie i podobne do makaronowego.

Arrighi – włoska firma z tradycjami, specjalista od wszelkiego rodzaju makronów oraz wysokiej jakości produktów mącznych, proponuje klasyczne Uszka z grzybami Tortellini. Warto podkreślić, że nadzienie pieczarkowo – borowikowe to jedno z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wypełnień tych smakowitych pierożków z włoskim rodowodem.

Uszka z grzybami Tortellini mają wiele zastosowań. Można używać ich jako głównego składnika sycących sałatek, dodatku do czystych zup, np. barszczu czy rosołu, będą także świetnym daniem głównym w towarzystwie śródziemnomorskiej surówki bądź lekkiego sosu. Ich pełny, bogaty smak zachwyci z pewnością podniebienie niejednego konesera, a wieloraka możliwość zastosowań ucieszy każdą Panią Domu. Co istotne – zbliżają się Święta a główną pozycja w świątecznym menu jest barszcz z uszkami. Borowikowo – pieczarkowe tortellini Arrighi  naprawdę doskonale sprawdzi się w tej świątecznej roli.

Uszka z grzybami Tortellini dostępne są w wygodnym, rodzinnym, 250-gramowym opakowaniu. Ich przygotowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy zawartość wrzucić do wrzącej, lekko osolonej wody i gotować ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając. Poleca się, po ugotowaniu pozostawić uszka w wodzie przez 2-3 minuty. 

Marka: Arrighi
Opakowanie: 250 g
Cena: ok. 5,99 PLN

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Arrighi, Index Food, Tortellini, Uszka
Valfrutta krojone pomidory z bazylią i z ziołami
Włoski sposób na po​midora – Pomidory kr​ojone Valfrutta​

Valfrutta to włoska marka, produkująca najwyższej jakości przetwory owocowe i warzywne. Jej specjalnością jednak jest dostarczanie na śródziemnomorskie stoły wyrobów...

Zamknij