Babeczki Nadziane owocowo od Delecty

Babeczki nadziane owocowo z truskawkami Delecta

fot. Rieber Foods

Delecta, ekspert w kategorii ciast do samodzielnego wypieku, wprowadza na rynek Babeczki Nadziane owocowo w dwóch wariantach: z truskawkami i z jagodami. To jedyne na rynku babeczki z gotowym nadzieniem, zamkniętym w poręcznym pojemniczku, dołączonym do produktu.

Asortyment obejmuje dwa najbardziej popularne owocowe smaki: Babeczki Nadziane owocowo z truskawkami oraz Babeczki Nadziane owocowo z jagodami. Łatwa procedura przygotowania wymaga dodania podstawowych składników, takich jak: mleko, olej i jaja. Ciasto wystarczy wymieszać łyżką i rozłożyć do dołączonych do produktu 12 papierowych foremek.

Babeczki nadziane owocowo z jagodami Delecta

fot. Rieber Foods

Największym sekretem Babeczek Nadzianych owocowo jest gotowe nadzienie w osobnym pojemniczku, umieszczonym wewnątrz kartonowego pudełka z produktem. Łatwo ocenić jego ilość i proporcjonalnie rozdzielić do wszystkich babeczek. Dzięki unikalnej formule, nadzienie zachowuje stabilną, zwartą konsystencję po upieczeniu. Nie przesiąka do ciasta, ani nie rozpuszcza się pod wpływem wysokiej temperatury.

Słodka przekąska na drugie śniadanie, do kawy lub popołudniowej herbatki dla całej rodziny.

Produkty dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji  od 23 października br.

Babeczki Nadziane owocowo z truskawkami (330 g)
Babeczki Nadziane owocowo z jagodami (330 g)

Sugerowana cena detaliczna wynosi około 5,70 zł.

Rieber Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.