LU Go! – Energia na cały poranek

lu go! sandwich box 253g czekolada orzech

fot. LU Go! / Kraft Foods

Bijesz rekordy w porannej krzątaninie i rozgardiaszu? Dopinasz na ostatni guzik swój poranek, a czasami i całej rodziny? W biegu przegryzasz cokolwiek, ale już w drodze do pracy czujesz spadek mocy? Poznaj sekret udanego początku dnia! To LU Go! Pyszne Nadzienie – nasz nowy pomysł na poranny posiłek, który zapewni Ci energię na cały poranek. 

W tym szaleństwie jest metoda!

Dobrze znane i cenione przez Polaków zbożowe ciasteczka LU Go! połączono z pysznym nadzieniem – tak powstało LU Go! Pyszne Nadzienie. Dzięki nim już nie musisz decydować – zdrowszy wybór czy słodka przyjemność – teraz masz LU Go! Pyszne Nadzienie! Ciastka są nową propozycją w portfolio firmy Kraft Foods Polska, dedykowaną zwolennikom zdrowego stylu życia i świadomego odżywiania. Zostały stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających smakoszy, by cieszyć podniebienie, a jednocześnie są zdrowszą alternatywą dla innych ciastek! Teraz w każdej chwili możesz sięgnąć po swoją sekretną broń i uzbroić się w moc na cały poranek. Dzięki LU Go! Pyszne Nadzienie śniadania stają się łatwe i pyszne.

Na czym polega ich sekret?

LU Go! Pyszne Nadzienie to jedyne ciasteczka, które zawierają stopniowo uwalniane węglowodany przez 4 godziny, by zapewnić Ci regularne dostarczanie glukozy do krwi. Są wypiekane z pełnego ziarna 5 różnorodnych zbóż, niezbędnych w codziennej diecie, a ich receptura została opracowana jako element dobrze zbilansowanego porannego posiłku. Dodatkowo LU Go! Pyszne Nadzienie są źródłem witamin i cennego magnezu, błonnika i żelaza, a wersje jogurtowe zawierają żywe kultury bakterii. Formuła nowych ciasteczek marki LU Go! wpisuje się w coraz bardziej popularny trend health&wellness.

Daj się zaskoczyć – rozpocznij swój poranek jednym z trzech smaków!

Możesz wybrać spośród 3 wariantów – LU Go! Pyszne Nadzienie z jogurtem naturalnym, truskawkowym lub kremem o smaku czekoladowo-orzechowym, by cieszyć się różnorodnością smaków w zależności od nastroju. Ciastka dostępne są w opakowaniach 253 g oraz mniejszych 50,6 g.

LU Go

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.